PRAKTICKÉ INFORMÁCIE - Hospitality Slovakia 2017

► MIESTO KONANIA:

REFINERY GALLERY, Vlčie hrdlo, Bratislava (www.refinerygallery.sk)

► Posilnená kyvadlovka na trase HLAVNÁ STANICA <-> HOSPITALITY:

- Označený 19 miestny Microbus (na zastávke riadený označenou osobou), cena jednej cesty 2€ / osoba
- Prepravné časy: Smer zo Žel. Hlavnej Stanice: od 19:00h - 00:00h / Smer z Refinery Gallery: od 04:00h - 07:00.
- Mikrobus bude odchádzať až po naplnení minimálne 2/3 kapacity.
Prosíme o striktné rešpektovanie tohto pravidla. Jeden "otoč" trvá cca 30 min. 

► MHD:

Z Hlavnej stanice:
Trolejbusom 201 (smer Čiližská)
--> na zástavke BBC1 Plus-Miletičova na autobus č. 70 (smer ŽST Podunjaské Biskupice)
--> vystúpiť na zástavke Vlčie hrdlo.
Z autobusovej stanice Mlynské nivy / z Centra mesta
Autobus číslo 70 (smer ŽST Podunjaské Biskupice)
--> vystúpiť na zástavke Vlčie hrdlo. 

► DOPRAVA AUTOM / PARKOVANIE:

GOOGLE MAPS / Parkovanie sa nachádza v tesnej blízkosti konania festivalu. MAPA NAVIGÁCIE 

► ŠTART AKCIE, PREDAJ VSTUPENIEK, ZŤP, AKREDITÁCIE:

Areál akcie sa otvára o 20:00.
Návštevníci, ktorí už disponujú vstupenkou z predpredaja sa zaradia do radu vedúcemu priamo ku koridorom na vstupe do haly! 

Predpredaj vstupeniek končí v sobotu o 16:00!
Vstupenky sa budú predávať na mieste v kasách od 20:00. 
Cena vstupenky na mieste 25€ *Počet vstupeniek na mieste bude dostatočný! 
Cena vstupenky na mieste pre ZŤP je 15€
Cena vstupenky pre ZŤP-S + Sprievodca je 30€ (dokopy)

Akreditácie/guestlist sa budú nachádzať priamo na kase festivalu a otvoria sa taktiež od 19:00.
Upresnenie: Akreditovaní hostia s voľným vstupom (napríklad vyhraným v súťaži) obdržia pri okienku lístok, s ktorým sa zaradia do radu ku koridorom.
!!! Odporúčame návštevníkom aby dorazili na akciu s dostatočným predstihom (počítali s možným zdržaním na vstupe) a tým pádom stihli naplánovaný začiatok vystúpenia svojich obľubených umelcov !!!

 ► VEKOVÉ OBMEDZENIA:

Každý návštevník musí mať vlastný doklad totožnosti (OP). Pokial je jeho vek pod 18 rokov musi mať dospelý doprovod, ktorý za neho na akcii zodpovedá!

 ► LINE-UP:

Presný časový rozpis stageov nájdete TU 

►VSTUP, MOŽNOSŤ NÁVRATU / NÁVRATKY:

Z dôvodu rýchleho odbavenia na vstupe bude pripravené dostatočné množstvo vstupných koridorov. Pre ešte väčšie urýchlenie odbavenia návštevníkov sa na vstupe NEBUDÚ rozdávať "handstrip" náramky! Až do cca 3:00 NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIŤ a VRÁTIŤ SA (respektíve opustiť áno, vstup týmto ale prepadá). Návratky vo forme "handstrip" náramku sa začnú vydávať až od 3:00 (bezplatne). Od tejto doby bude s páskou na ruke možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa do neho vrátiť. Toto obmedzenie však neznamená, že nie je možné až do 3:00 opustiť vnútorný priestor haly. Návštevníci sa môžu voľne pohybovať po celom vyhradenom areáli interiér/exteriér.

MAPA AREÁLU:

 ► ZÁKAZY A UPOZORNENIA:

Do areálu je zakázané vnášať vlastné pitie, jedlo a zbrane. Každý návštevník je povinný podrobiť sa bezpečnostnej prehliadke, za ktorej rešpektovanie vopred ďakujeme. Prosíme, aby návštevníci dodržiavali poradie v radoch a predišli tak tlačeniu. Fotenie bežnými fotoaparátmi a natáčanie na mobilný telefón je povolené, záznam profesionálny technikou je možný len po príslušnej akreditácii. 

► FAJČENIE:

Fajčenie vo všetkých vnútorných priestoroch festivalu je prísne zakázané! Pre fajčiarov bude k dispozícii kompletne celá exteriérová časť areálu, ktorá je označená ako SMOKING ZONE - pred halou a v exteriérovom stane 

► ŠATŇA:

V areáli sa bude nachádzať šatna. Jedna hneď vľavo pri vstupe do hlavnej haly.
POZRI MAPU. Odporúčame návštevníkom odložiť si do šatne nej všetky prebytočné veci, ktoré by ich mohli počas festivalu obmedzovať. Odloženie 1ks oblečenia bude za poplatok 1€ / odloženie batohu 2€ 

► OBČERSTVENIE:

V areáli sa budú nachádzať 5 barov +  gastro prevádzky s jedlom v exteriérovej časti areálu. 

► DRINK HEADLINERI:

Okrem hudobných hviezd budú na headlineri aj vo forme super akciových drinkov. Značkové miešané nápoje budú však "vystupovať" za skvelé ceny iba do 22:30. Viac info TU

 ► SYSTÉM VRATNÝVH POHÁROV

Aj na HOSPITALITY SLOVAKIA prinášame službu vratných plastových pohárov značky NICKNACK. Tie zvyšujú ekologickú stránku festivalu, prinášajú lepší pôžitok z nápojov a v neposlednom rade môžu byť perfektným suvenírom zo samotnej akcie. Budu totiž vo viacerých top dizajnoch!  

► PLATBA KARTOU

Na vybraných baroch bude možné platiť kartou pomocou platobných terminálov od Slovenskej Sporiteľne. Zlepšujeme naše služby a zvyšujeme a tak komfort našich návštevníkov ) 

► TOALETY:

Mokré (spľachovacie) toalety s tečúcou pitnou vodou sú umiestnené priamo v hale na prízemí pri vstupe a druhé na poschodí - vstup z balkónu na Main stage.

► VYHĽADANIE POMOCI:

Na vyhradenom a označenom mieste bude prítomná záchranná služba a hasiči zaisťujúci vaše bezpečie. Prípadnú pomoc nájdete na nádvorí areálu.

 ► ZVUK, SVETLÁ, PROJEKCIA, DEKORÁCIE:

Hlavný stage bude opäť ozvučený jedným z najkvalitnejších soundsystémov na elektronickú hudbu značky Funktion-One. Samozrejmosťou bude aj extra kvalitný light park! Aj zvyšné dva stages budú ozvučené a osvetlené dostatočne výkonnou profi technikou...

 ► MERCHANDISE - OBLEČENIE A DOPLNKY

V predajnom stánku dnbwear.eu okrem ich dtálej kolekcie nájdete aj originálny Mercandise Hospital records!

 ► BUDE AJ AFTERPARTY!

Po HOSPITALITY SOVAKIA sa odohrá aj oficiálna afterparty v klube DOLE. Od 6:00 bude od refinery odchádzať kyvadlový autobus, ktorý vas pohodlne odvezie priamo na Afterparty, ktorá kočí až o 12:00 :)
FACEBOOK UDALOSŤ TU

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK