Oblúbená žilinská DnB noc má ďalšie pokračovanie!

DnB show by IIITrident w. Pythius

Srdečne Vás pozývame na Drum and Bassovú noc v žilinskom Enjoy clube, ktorý je považovaný za jeden z najlepších klubov na Slovensku, pod taktovkou legendárnej IIITrident.sk crew, ktorá sa uskutoční už v sobotu 20.5.2017.
Tentoraz pozvanie prijal oblúbený holandský DJ a producent PYTHIUS, ktorý je čím ďalej tým viac vyhľadávaným menom na svetovej drum and bassovej scéne, a je považovaný za najväčší producentský talent súčasnosti. Pythiusa si zobral pod krídla jeden z najuznávanejších DnB vydavateľstev súčasnosti - Blackout, na ktorom vydal už niekoľko skvelých trackov a EP ako napríklad Abandon EP alebo Heresy EP.

Jeho tracky sú pripravené k rozdrveniu subwoferow a tanečných parketov. Jeho zvuk je trvdým drum and bassom so solídnou produkciou. Môžeme očakávať surový neurofunk s ťažkou a vibrujúcou basou, tvrdými kopancami a veľmi temnou atmosférou s nekonečnými erupciami. Je to pokračujúci boj medzi dobrom a zlom, kde zlo výrazne prevláda!

Ako ďalší sa predstaví vynikajúci slovenský producent KUTLO, ktorý je aktuálne veľmi v kurze! Jeho talentu si všimli také vydavateľstva ako Renegade Hardware, NeurofunkGrid, Mindtech alebo Let It Roll, na ktorých reprezentuje svoj štyl neurofunku.O tomto mladíkovi budeme ešte veľa počuť!

Za III Trident crew vystúpi otiec DnB na hornej Nitre DJ KATO, alebo oblúbený kuchárik Conect, ktorý Vám navarí samé skvelé DnB dobroty.

Ďalej sa predstaví nerozlučná djská dvojica Cenco & Dykman. Členovia Codered crew a spoluorganizátori oblúbenej noci v Prievidzi Bass alebo Drumatch, ktorí Vás zaručene nenechajú ani minútu v kľude. Na hlavnom pódiu svoje beaty odprezentujú aj Freeman, Arax alebo Deepthonic.

Druhá "Alternatíva stage" bude tentoraz venována "skákajúcemu" subžánru DnB - JUMP-UPu. Reprezentovať ho bude skvelý DJ a promotér DCKDST, ktorý vystúpi so spevačkou Mila_mila 207, ďalej Dr. White, talentovaný Kaško, Unde4d, Bassing alebo MC.Hrot.

Na tejto párty, ktorá je zároveň aj oficiálnym warm-upom pre TRIDENT FESTIVAL 2017, kde si budeš mocť kúpiť vstupenku na tento najväčší slovenský drum and bassový open-air! Bude pre Vás pripravený aj Drumandbasswear stánok, kde nájdete opäť ďaľšie novinky z ich dielne. Aké? To zistíte na mieste. :-) Stánok nájdete v uličke vedľa Alternativa_FM Stage. 

Prídi sa zabaviť spoločne s nami na kvalitné sety so skvelou atmosférou. Tešíme sa na Vás!

FB UDALOSŤ / PREDPREDAJ

www.trident.sk / www.enjoyclub.sk / www.dnbwear.eu

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK