Praktické informácie pre návštevníkov.

RÝCHLA NAVIGÁCIA 
NAVIGÁCIA A DOPRAVA KYVADLOVÁ LINKAPARKOVANIEKEMPOVANIEVSTUPENKYVEKOVÉ OBMEDZENIAFESTIVALOVÝ AREÁLSPRIEVODNÉ AKTIVITYDRINK HEADLINERIVRATNÉ POHÁREPRAVIDLÁ A ZÁKAZYÚSCHOVŇAMOBILNÝ BANKOMATMERCHANDISEKÚPANIEPOČASIE

MIESTO KONANIA FESTIVALU

VEĽKÁ PLÁŽ DUCHONKA MAPA TU
Duchonka 1048 / * Intravilán obce Prašice (okres Topoľčany)
GPS: 48.669678931, 18.095403381
48° 40' 10.8441513" N
18° 5' 43.4521715" E

NAVIGÁCIA A DOPRAVA

● VLAKY / AUTOBUSY
Hlavným orientačným bodom pri cestovaní hromadnou dopravou je okresné mesto Topoľčany, do ktorého sú dopravné spojenia realizované v dostatočnom počte a možných variáciách. Miesto konania festivalu DUCHONKA je z Topoľčian vzdialená cca 17km 

● POSILNENÁ KYVADLOVÁ LINKA:

V čase konania festivalu, bude opäť z autobusovej stanice Topoľčany, ktorá je aj v tesnej blízkosti vlakovej stanice, zriadená POSILNENÁ KYVADLOVÁ LINKA priamo na miesto konania festivalu.
ODCHOD AUTOBUSOV JE Z NÁSTUPIŠTIA Č. 9
Cena jedného smeru cestovného je 1,50 €/osoba; 0,30 €/batožina

Prepravné časy:
- ŠTVRTOK (29.6.) od 16:00 do 20:30  - smer Duchonka  (1 autobus)  
- PIATOK (30.6.): od 16:00 - do 20:30 - smer Duchonka (1 autobus)
- NEDEĽA (2.7.): od 8:00 - do 12:30  - smer Topoľčany (2 autobusy) 
*
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Autobusy budú priebežne odchádzať z nástupišťa až po naplnení svojej prepravnej kapacity.
Preto prosíme cestujúcich návštevníkov o rešpektovanie tohto dôležitého pravidla !
Otoč jedného autobusu je približne 1 hodina, Ideálne je preto nenechávať si čas využitia posilnenej linky na poslednú chvíľu.
- Druhá najbližšia zastávka k festivalu, na ktorú sú k dispozícii aj iné časy štandardných spojov je obec Prašice. Tá je od festivalu vzdialená necelé 3 km.
 
● DOPRAVA AUTOM:
Duchonka sa nachádza v okrese Topoľčany, v katastrálnom území obce Prašice. Od obce Prašice bude cesta k areálu dostatočne značená. Na hlavnom rázcestí budú automobily regulované spôsobom: kempujúci návštevníci budú odklonení smerom na Kemp a ostatní na zberné parkoviská. (nekempujúci VIP návštevníci musia taktiež zaparkovať na parkoviskách parkovné majú zadarmo)
GPS: 48.669678931, 18.095403381
48° 40' 10.8441513" N
18° 5' 43.4521715" E

PARKOVANIE:

Pre ne-kempujúcich návštevníkov s autami, sú pripravené regulované veľkokapacitné zberné parkoviská vzdialené neďaleko od samotného areálu festivalu.
PARKOVNÉ: auto: 1 € / deň. VIP návštevníci majú parkovanie ZADARMO. Kempujúci VIP parkujú priamo vo VIP Kempe!

* Mapa dopravy

KEMPOVANIE

AutoKemping Duchonka nie je súčasťou festivalového areálu. Nachádza sa však v jeho tesnej blízkosti, vo vzdialenosti cca 150m. Je situovaný v lesoparku, čo zabezpečuje dostatočný tieň pre stany, v noci sú jeho asfaltové komunikácie osvetlené! Tento Kemp s recepciou je vybavený murovanými sprchami a toaletami pravidelne rozmiestnenými v jeho areálivania.
● OFICIÁLNY CENNÍK SPRÁVCU KEMPU (nie je ním festival):
osoba: 2,70 € / deň stan: 1,50 € / deň
auto: 1,50 € / deň karavan: 4,50 € / deň
el, prípojka ku karavanu: 3 € / deň
motorka: 1 € / deň

UPOZORNENIE: Vstup do auto-kempu majú iba automobily campujúcich návštevníkov!

● VIP KEMPING:
Majitelia VIP vstupeniek majú po preukázaní sa s ešte nepoškodenou VIP vstupenkou alebo už s VIP páskou na ruke pobyt spolu s parkovaním v špeciálnom VIP Kempe počas trvania festivalu ZADARMO! (vstup do VIP kempu majú iba držitelia VIP vstupeniek!)
VIP kemp bude mať v rámci celého festivalu najvýhodnejšiu polohu. Bude najbližšie k areálu a najbližšie k murovaným sprchám a toaletám. Priestor VIP kempu bude monitorovaný bezpečnostnou službou.
Pokial majú návštevníci (aj držitelia VIP vstupeniek) záujem o Kempovanie aj mimo termínu konania festivalu, musia si daný pobyt a parkovanie doplatiť podľa oficiálneho cenníka.

UPOZORNENIE: Vstup do VIP Kempu majú iba automobily kempujúcich VIP návštevníkov!

VSTUPENKY

Predpredaj vstupeniek TU
● POSTUP SO VSTUPENKAMI PRI PRÍCHODE NA FESTIVAL!
Návštevníci s už zakúpenými vstupenkami pôjdu rovno do páskovacieho stanu, kde im bude ich vstupenka vymenená za príslušný náramok, s ktorým už budú mať možnosť voľného vstupu cez koridory na vstupnej bráne.
KASA sa otvára vo štvrtok o 18:00 / v piatok a sobotu o 11:30

CENY VSTUPENIEK NA MIESTE:

► NORMAL TICKET: 
Celý festival: 35 €
Iba sobota: 20 €
► VIP (bez kempu):
Celý festival: 45 €
Iba sobota: 25 €
Doplatok z Normal na VIP bez kempu:
 10€ (vyhradených iba 50ks)

VSTUPENIEK BUDE NA MIESTE DOSTATOK!
* Zľava pre ZŤP je na mieste pri vstupenkách na celý festival 10€ / iba na sobotu 5€. (pri ZŤP-S platí zľava aj pre sprievodnú osobu)

AKREDITÁCIE
Akreditácia umelcov, zástupcov médií a hostí bude umiestnená na kase, ktorá bude v tesnej blízkosti vstupu do areálu. Akreditácie budú v extra označenom okienku a budú prebiehať vo štvrtok od 18:00 a v piatok/sobotu od 11:30.

VEKOVÉ OBMEDZENIA

Základným pravidlom ohľadom veku je, že každý návštevník musí mať vlastný doklad totožnosti (OP). Pokial má daný návštevník po 18. r. musí mať v areáli festivalu minimálne jeden dospelý doprovod, ktorý za neho v danom priestore zodpovedá. 
Predaj alkoholických nápojov a cigariet je návštevníkom pod 18 r. prísne zakázaný!

FESTIVALOVÝ AREÁL

MAPKA AREÁLU:


ČASY OTVORENIA / UZATVORENIA AREÁLU (Hudobná produkcia)
Štvrtok: 20:00-06:00
Piatok: 12:00-06:00
Sobota: 12:00-06:00
ČASOVÝ LINE-UP VYSTÚPENÍ TU 

SPRIEVODNÉ AKTIVITY

v piatok a sobotu počas dňa:
LIVE PAINTING / TURNAJ V STOLNOM FUTBALE /  DNB STEP SÚŤAŽ / MC & DJ WORKOUT /
PARTY MAKEUP / DNB WORKOUT... KOMPLETNÉ INFO a ČASOVÝ ROZPIS TU

DRINK HEADLINERI:

Okrem hudobných hviezd budú na TRIDENT FESTIVAL 2017 headlineri aj vo forme super akciových drinkov za 1€. Tri miešané nápoje v príznačných názvoch budú  "vystupovať" za skvelé ceny piatok a sobotu do 20:00 :)
KOMPLETNÉ INFO TU

VRATNÉ UMÝVATEĽNÉ POHÁRE

TRIDENT FESTIVAL 2017 sa pridáva do spoločnosti top festivalov, ktoré využívajú službu vratných plastových pohárov značky NICKNACK. Tie zvyšujú ekologickú stránku festivalu, prinášajú lepší pôžitok zo samotných nápojov a v neposlednom rade môžu byť perfektným suvenírom zo samotnej akcie. Budú mať totiž aj svoju III TRIDENT potlač :) 
VRATNÝ SYSTÉM A KOMPLETNÉ INFO TU

ZÁKAZY A PROSBA O REŠPEKTOVANIE PRAVIDIEL:

Do areálu je zakázané vnášať jedlo, pitie, omamné a psychotropné látky a zbrane. Z tohto dôvodu bude nutné, aby sa každý návštevník podrobil bezpečnostnej prehliadke, ktorú bude vykonávať SBS na vstupe. Je dôležitá pre bezpečie nás všetkých, a preto ďakujeme za jej rešpektovanie.
(Do kempu je samozrejme jedlo a nápoje možné vnášať).  
Fotenie bežnými fotoaparátmi a natáčanie na mobilný telefón je povolené, záznam profesionálny technikou je možný len po príslušnej akreditácii. 
V celom festivalovom areáli a na zberných parkoviskách platí prísny zákaz zakladania ohňa (V kempe je možné oheň zakladať iba na vyhradených miestach). Žiadame návštevníkov, aby dodržiavali poriadok a rešpektovali prírodu.
Festivalový areál nebude dostatočne komfortný a bezpečný pre psov a preto je ich vodenie priamo do festivalového areálu zakázané. V ostatných priestorov ako je kemp a parkoviská je možné mať so sebou psa. Každý pes bez výnimky ale musí byť na vodítku a jeho majiteľ musí mať pripravený náhubok!

MOBILNÝ BANKOMAT

Mobilný bankomat na festivale zabezpečí Slovenská Sporiteľňa. Bude umiestnený priamo v areáli a návštevnici tak budú mať neobmedzený prístup k svojej hotovosti a môžu si tak užiť festival podľa svojich plánovaných predstáv :)

ÚSCHOVŇA NEBUDE!

Na festivale sa tento rok nebude nachádzať úschovňa. Preto prosíme návštevnikov aby si svoje cenné veci nenechávali v stanoch ale mali ich radšej u seba popripáde v autách.
festival za vzniknuté škody nezodpovedá...

FESTIVALOVÉ OBLEČENIE - MERCHANDISE

V areáli festivalu sa budú nachádzať predajné stánky značiek DRUMandBASS WEAR
K dostaniu tu bude oficiálne oblečenie s motívom festivalu TRIDENT, SOLID, DNB WEAR a mnoho ďalších.. 

SOCIÁLNE ZARIADENIA A PITNÁ VODA

V areáli bude rozmiestnený dostatočný počet mobilných suchých WC. Spoločnosť, ktorá WC dodáva, bude počas festivalu záchody priebežne dostatočne čistiť. V blízkosti WC bude umývadlo aj s tečúcou pitnou vodou.
V kepe sa nachádzajú okrem suchych chemických aj murované WC a samozrejme aj murované sprchy. 

INFORMÁCIE A POMOC:

Pri vstupe a na ďalších miestach budú k dispozícii letáčiky s mapkou areálu a časovým line-upom. Straty a nálezy sa budú sa budú zhromažďovať na recepcii kempu/kase a dozviete sa tu potrebné informácie (tu zaručene získate letáčik s line-upom a mapkou areálu). V areáli samozrejme bude k dispozícii záchranná služba a hasičská hliadka - ich pozíciu si naštudujte na mapke.
*mapka areálu

BEZPEČNOSTNÁ SLUŽBA – SECURITY

O poriadok v areáli a samotnú bezpečnosť návštevníkov festivalu sa bude starať profesionálna bezpečnostná služba VIP SECURITY, ktorá zastrešuje tie najväčšie festivaly, hudobné i nehudobné podujatia poriadané na Slovensku!

VODNÁ PLOCHA / KÚPANIE

Prístup k vodnej ploche z festivalového areálu nebude možný. Kúpanie vo vodnej nádrži Duchonka je mimo samotného festivalu a je na vlastné riziko. Za prípadne komplikácie či zdravotné ujmy organizátor nezodpovedá!

POČASIE (a jeho možný vplyv na priebeh FESTIVALU)

Predpoveď počasia na termín konania festivalu je priaznivá.
Celkový povrch areálu je z polovice tvorený plážovým pieskom a z polovice trávnatou plochou. V areáli sa bude nachádzať krytých viacero plôch, kde sa dá ukryť pred dažďom prípadne slnkom. V prípade nepriazne počasia je pripravené dostatočné množstvo pilín pre zasypania kaluží a obmedzenie tvorby bahna. Napriek tomu odporúčame vhodnú festivalovú obuv - počasie neovplyvníme. V areáli bude aj dostatočné množstvo slnečníkov. Party teda v žiadnom prípade s dažďom neskončí! Ak by došlo k búrke alebo víchrici, hudobná produkcia bude prerušená a všetci návštevníci budú vyzvaní k opusteniu areálu, kým sa situácia nezlepší. Prosíme o rešpektovanie tohto opatrenia, ktoré je nevyhnutné na vyhnutie sa možnej tragédii.

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK