Special 3D shop

Posledné rodinné ukončenie letnej DnB sezóny 2017

III TRIDENT FAMILY OPEN AIR

Už naozaj poslednou bodkou za letnou sezónou bude drum and bassový open air, ktorý sa uskutoční už tento PIATOK 15.9.2017 v krásnom prírodnom prostredí v tesnej blízkosti vodnej nádrže vo Veľkých Uherciach pri Partizánskom.

Ako už sám názov hovorí jedná sa hlavne o stretnutie takmer všetkých členov III Trident.sk crew, ich priateľov a hlavne ľudí, bez ktorých by IIITrident nebol IIITridentom - ich fanúšikov, pre ktorých je pripravený fajnový gulášik, grilovačka, opekačka, tombola o super ceny, rôzne hry a hlavne line-up nabitý top menami z domácej dnb scény.

Môžete sa tešiť na neurofunkového krála Kutla, skvelého producenta a DJa Dephzaca, jedinú zeleninku na line-upe - DJ Kukurica, ocina Kata, rezníkov - Cenco & Dykman, Dekel a samozrejme na  IIITridenťákov:  Beaty, Gesi, Tysmo, Ramirez, Necro & Presenta, Conect, Paplon & Fifilip, MC Jimmy Danger, MC Mila_Mila 207 a ich priateľov Dannyhell, Jarduuzza alebo Piatok, ktorý sa postará o kvalitný sound & light systém.

A to najhlavnejšie - neopísateľná  III Trident atmosféra. :)

POČASIE: Je nám to veľmi ľúto, no predpoveď počasia nám tento krát nehrá do kariet, preto open air presúvame na PIATOK - veríme, že sme Vám moc týmto plány neskrížili a tešíme sa na spoločný rodinný žúr, a že sa stretneme v hojnom počte a potešíme všetkých pravých III Tridenťákov či už skvelou hudbou alebo chutným jedlom :)

III Trident Family OPEN AIR
➤ Udalosť: goo.gl/x9RMQH
www.trident.sk

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK