Special 3D shop

Úspešná drum and bassová noc v Žiline má ďalšie pokračovanie!

DnB show by III TRIDENT.sk w. Maztek LiR winter Slovakia warm up

Tentoraz do jednoho z najlepších klubov na Slovensku - Enjoy club zavíta taliansky žrebec MAZTEK, ktorý momentálne patrí medzi jedných z najoblúbenejších neurofunkových producentov na drum and bassovej scéne, na ktorej sa pohybuje od roku 2004. Po niekoľko releasoch na rôzných nezávislých labeloch jeho prelom nastal v roku 2012, kedy jeho kariéru odštartovalo vydanie singlov “Galactica / Odyssey” na legendárnom labeli Renegade Hardware

Jeho ďalším krokom bolo vydanie EPčoch "Limber" and "M Theory", ktoré Mazteka katapultovaly do popredia neurofunkovej scény. Posledným skvelým počinom pred ohlásením konca labelu Renegade Hardware bolo LP "Three Point Zero".

Následovaly tracky ako "Caph" na labeli Dutty Audio, uznávaný "Unorthodox" EP, ktoré vyšlo na legendárnom labei C4C Recordings a spolupráca s Optivom a BTKom na EP “Dive Bomb” na labeli “Virus Recordings”, ktorý vlastnia otcovia neurofunku Ed Rush and Optical. 

Maztek neloví len v drum and bassových vodách. Spolupracoval z hip-hopovými / grime hviezdami Dope D.O.D., s ktorými vyprodukovali track ‘From The Shadows’. Oficiálne video k tomutu tracku dosiahlo pol miliona prezretí a bolo jádrom ich svetového turné. 

Ako správny mozgožrút vydal svoju tvorbu na oblúbenom neurofunkovom labeli Eatbrain, na ktorom mu vyšlo EP s názvom "Grinder", ktoré obsahuje 4 tracky s ťažkou zvukovou technológiou a prepracovaným mixom.  

Od tohto horkokrvného taliana môžeme očakávať klasický drum and bassový náklad, ktorý je prepletený skvelou produkciou a modernými technologiami, vďaka ktorým je Maztek považovaný za priekopníka moderného neuforunku. 

Ako ďalší sa predstaví začinajúci slovenský producent Exortt, ktorý kope za team Stále málo. Z Českej republiky príde člen českej Let It Roll crew - DJ a producent Thiew,  mladý talent z východu Hoffman, otiec DnB na hornej Nitre a zakladateľ Trident.sk crew - DJ Kato a Ramirez, ktorý nás určite nebude šetriť. 

Druhú "Alternatíva stage” si zobrala pod palec bandička z Toxicbass crew, kde vystúpia ich členovia: Deepthonic, RH+, Freeman, Cockroach, Eplton, Arax, Kaško a Fuťo. 

Ako už je na “showke” zvykom, na tejto párty nebude chýbať stánok Drumandbass wear, kde si môžete zadovážiť do Vášho šatníka vychytené  trička, mikiny, kšiltačky, brýle a veľa ďalších vychytávok s drum and bassovým motivom. Stánok nájdete v uličke vedľa Alternativa_FM Stage. 

Na tejto párty, ktorá je zároveň aj oficiálnym warm-upom pre LET IT ROLL WINTER SLOVAKIA 2017, sa bude konať predpredaj vstupeniek na tento najväčší slovenský drum and bassový indoorový sviatok alebo aj jednu vyhrať. Prídi sa zabaviť spoločne s nami na kvalitné sety so skvelou atmosférou! Tešíme sa na Vás! :-) 

www.trident.sk / www.enjoyclub.sk

FB UDALOSŤ / PREDPREDAJ (soon)

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK