Special 3D shop

Česká posila III Trident crew!

nový člen - DISGUSTIN JUSTIN

Je nám cťou privítať v našich radách ďalšieho skvelého umelca, ktorý sa stal súčasťou III Trident crew. Je ním náš český brat pochádzajúci z Opavy, dlhoročný supporter a drum and bassový nadšenec DISGUSTIN JUSTIN, ktorý pre túto príležitosť nahral aj špeciálny "Welcome mix", ktorý nájdete na našom SOUNDCLOUDE.

Jeho láska k zlomeným beatom sa zrodila v roku 2004, no chuť začať sa aktívne venovať DJingu v roku 2007, kedy spoločne s kamarátom Bassinom zakladajú prvú drum and bassovú crew v Opave pod názvom Clownfish, s ktorou štartuje aj prvý oficiálny web. Táto bandička si stanovila za cieľ predovšetkým zoskupiť miestnych DJs a MC´s do jednej "rodiny" a spoločne vytvárať základ pre organizovanie kvalitných parties v opavskom kraji, dostávajú rezidenturu v legendárnom klube Mrkev, kde časom Disgustin Justin dostal aj možnosť pracovať, a tak sa zasvecuje do tajov zvukariny, osvetľovania a nočného života v Opave. Postupom času sa aktivity bandičky Clownfish presunuli do krásneho ART clubu, kde organizujú tie najlepšie parties, ktoré môžeš v Opave navštíviť. 

Justin si prešiel kus cesty - od lásky k Jump-upu, Clownstepu a Liquidfunku prešiel na Neurofunk a Techstep, teraz si obľúbil minimalistické a deepové veci, a predovšetkým label Critical. Považuje sa za univerzálneho DJa, ktorý komponuje tracky tak, aby divákov čo najviac zaujali. 

Za svoju kariéru si zahral po boku takých DJs a producentov ako:  Agressor Bunx, Jade, L33, Hectix, The Sect, Gore Tech, Methlab dj, Mampi Swift, Aries, Implex, Raiden, Body and Soul, L Plus, Angree, Trei, Benny Page, Aphrodite, John B apod.

My Ťa Jakub srdečne vítame, nech Ti je u nás dobre a veľmi sa tešíme na spoluprácu :-)

MIXCLOUD // FANPAGE

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK