Special 3D shop

Beats Evolution Workshops

Storm club // Praha

Termín konania: 16. a 17. február 2018 // Miesto konania: Storm Club Prague

Prvá dnb konferencia Beats Evolution Workshops oznámila zimnú verziu projektu s názvom Beats Evolution Workshops. Zimná edícia sa zameria na producentov a producentské workshopy a prebehne v polovici februára 2018 v pražskom klube Storm.  Projekt Beats Evolution Conference a Beats Evolution Workshops je prepojený s najväčším DnB festivalom - Let It Roll.

V nadväznosti na úspešné prvé vydanie Beats Evolution Workshops vo februári 2017 organizátori oznámili druhú edíciu konferencie, ktorá sa zameria na producentské workshopy a začínajúcich umelcov. Konať sa bude pred festivalom Let It Roll Winter 16. - 17. 2. 2018. Podľa slov organizátorov sa návštevníci môžu tešiť na dva dni plné demo listening sessions, masterclasses a veľa ďalšieho s poprednými drum and bassovými producentmi.

Producenti sa na workshopoch dozvedia najnovšie tipy a triky ohľadom produkcie a získajú rady, ako posunúť svoju hudbu na novú úroveň od niektorých z najvýznamnejších producentov dnb scény.

Začínajúci producenti budú mať možnosť konzultovať svoju tvorbu s tými najlepšími bass umelcami. Letnej konferencie sa zúčastnili tie najväčšie osobnosti a producenti bass scény vrátané ambasádora projektu Andyho C. Organizátori sľubujú silný program aj pre zimné vydanie.

Beats Evolution Workshops organizuje team, ktorý stojí za festivalom Let It Roll, ktorý má svoje zimné pokračovanie už 17. 2. 2018 v PVC Letňany.  

Vďaka partnerom a skvelej spolupráci s účinkujúcimi sa podarilo zaistiť, že bude na Beats Evolution Workshops VSTUP ZADARMO 

Stačí sa registrovať na:  www.smarturl.it/vstup_zdarma

Oficiálne stránky konferencie: www.beatsevolution.com
Facebook konferencia: www.facebook.com/beatsevolutionconference 
Facebook event: https://www.facebook.com/events/163387824414109

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK