Special 3D shop

Rozhovor s oblúbeným MC Fava k blížiacej sa Hospitality Slovakia 2018

Ahoj Philipp, ako sa máš? :-) 

Ahoj Bea :-) Mám sa super, ďakujem za opýtanie. Cez týžden som dost zaneprázdnený učením v škole a cez víkend a prázdniny cestujem po celom svete :-) 

Čo bolo Tvojou vstupenkou do rodiny HOSPITALITY

Noo.. asi by si sa mala opýtať priamo Hospitalu, prečo ma začali bookovať :-) Moja prvá Hospitality bola v roku 2011, potom som začal pre tuto značku hráť pravidelne. Keď rozbehli agenturu “Clinic Talent” opýtali sa ma, či by ma mohli zastupovať. Toto bol určite ten miľnik, kedy sme začali mať blízky vzťah a pravidelne spolupracovali. 

Aký bol Tvôj najsilnejší zážiok na párty Hospitality a kde?

Wow, tak to je ťažká otázka, kedže som s nimi odohrál už toľko skvelých párties po celom svete. Ale vymenujem moje TOP 3: Bola to Hospitality Outlook Boat Party, tour po Austrálii a Novom Zélande v roku 2016 a Hospitality stage na šialenom "Global Gathering" na olympijskom štadióne v Seoul v južnej Kórei v roku 2015.  Totálny úlet bol planovaný “Forgotten Island” Festival na ostrove Gili Trawangan v Indonézii, kde na párty lodi mala byť Hospitality stage, ktorá ale bola zrušena, a já som zostal v tom raji sám s Danny Byrdom, Nu:Tonom and Kennom. To bola tiež zaujímavá skúsenosť :-)

Ktorý track v Tebe prebudil lásku k liquidfunku?

Ďalšia ťažká otázka haha :) Kebyže mám zostať pri labeli Hospital určite musim poukázať na track "Return to Forever" od High Contrasta. Tato skladba vyšla v roku 2002 a veľmi ma ovplyvnila. Stále je to pre mňa srdcovka :)

S kým bol pre Ťeba najväčší zážitok vystupovať?

Nooo… Už sa mi splnil jeden sen keď som vystupoval s Londonom Elektricity Live Band, ktorého som bol vždy veľkým fanúšikom. Momentálne v DnB není veľa ľudí, s ktorými by som ešte nehrál, za čo som nesmierne vďačný a šťastný. S pár legendami som ale ešte nemal tu česť vystúpiť a velmi by som rád np. Shy FX, Fabio alebo Roni Size.

Chcel by si niečo odkázať slovenským fanúšikom?

Neviem sa dočkať soboty, keď Vás všetkých uvidím :-) Slovenská DnB rodina je jedna z tých najvášnivejších a vždy je pre mna velká česť spievať pre tak skvelú bandu. Za tých pár rokov som vo Vašej krásnej krajine spoznal množstvo skvelých ľudí <3

www.trident.sk / www.hospitalrecords.com

TICKETS: http://bit.ly/Hospitality18-TICKETS

 EVENT ➤ http://bit.ly/2FKHUir

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK