Special 3D shop

Slovenská premiéra Coppa present 'Poetry in Motion' LIVE už v sobotu!

Enjoy club - Žilina: DnB show by III Trident w.Coppa present 'Poetry in Motion' live

Na oblúbenej žilinskej noci DnB show by III Trident Enjoy clubu predstaví jeden z najoblúbenejších MCs súčasnosti - Coppa, ktorý jeho vystúpenie posúva na ďalšiu úroveň. 
V dnešnej dobe, kedy sú MC’s v presile a ponuka je bohatá, MC COPPPA je stále dôveryhodným umelcom, ktorý je vysoko obsadzovaný profesionálmi na medzinárodnej scéne, kde drží službu za mikrofónom pre najväčšie mena vo svete DnB. 


S jeho vlastným vydavateľstvom Comenche Records a pôsobivou zostavou producentov, s ktorými spolupracoval na jeho debutovom albume “An Act of Aggression” práve odštartoval obávanú live show “Coppa Live”, ktorá na DnB show by III Trident bude mať svoju SLOVENSKÚ PREMIÉRU.
Celú jeho show bude supportovať jeden z najlepších DJov v ČR - AKIRA, ktorý je šúčasťou českej drum and bassovej scény takmer od samého začiatku. 

Celú tuto parádu doplní skvelý slovenský producent SUBTENSION, ktorý je obdarovaný veľkým talentom a zmyslom pre “inakosť”. Svoj nezvyčajný a prepracovaný sound reprezentuje na prestižnom labeli Critical, Renegade Hardware alebo Invisible.

Ďalším skvelým producentom, ktorý sa predstaví na tejto “showke” je DEPHZAC, ktorý tento rok oslavuje 10. výročie jeho labelu Dephrecords & DPH:LTD
Ďalej sa predstaví dlhoročný DJ & promotér KATO, ktorý stojí za zrodom drum and bassu na hornej Nitre alebo mladý DJ DEEPTHONIC

Druhú “Alternatíva stage” si klasicky zobere pod palec bandička z Toxicbass crew, kde na ich noci vystúpi: The Martens, Adun b2b Tsmn, Sample Lee, Cut-leek, Sanx, Mst & Numerik.
Na tejto párty, ktorá je zároveň aj oficiálnym warm-upom na TRIDENT FESTIVAL 2018 sa bude konať predpredaj vstupeniek na tento najväčší letný slovenský sviatok. 

Na tuto párty je možnosť ísť aj zadarmo! Stačí sa zapojiť do súťaže a vyhrať :-) 

Organizačný team dal šancu aj začinajúcim DJom, ktorí by si chceli zahrať v jednom z najlepších klubov na Slovensku a to vo forme DJ contestu, ktorý prebieha na udalosti . 

Predpredaj je spustený: TU

Prídi sa zabaviť na energické a kvalitné sety v jednom z najlepších klubov na Slovensku so skvelou atmosférou. 
Tešíme sa na Vás :-) 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK