Special 3D shop

DNB FAMILY CAMP STAGE na Trident Festival 2018

Ako sa skupina DnB Family spojila s III Tridentom

V dňoch 21. - 22. - 23. 6. 2018 už za neskutočných 8 rokov nášho Trident Festivalu na Duchonke bude prvý krát súčasťou aj Camp Stage, ktorý bude aktívny v denných hodinách, a ktorý bude mať z každého DnB štýlu. Ako to ale vzniklo a prečo?

Na znak úcty, spolupatričnosti, vzájomného priateľstva a hlavne spoločnej láske k drum and bassu vznikla aktívna spolupráca III Tridentu a facebook skupiny Drum and Bass Family, ktorá trvá už viac než jeden rok.

Na menovanom dennom Camp Stage budú pôsobiť DJs z domácích crews ako: Jump up in 2 Jungle, DrumatchZooBass, Kill Comercial,  Bass Factory, Bass:Vision, ale brány sa otvárajú aj pre tých začinajúcich. Čoskoro budú uverejnené informácie o DJ Conteste, kde dvaja šťastlivci budú mať tú čest si zahrať na novo otvorenom dennom stage-i. Tak si nachystajte svoje sety a pripravte sa na riadny DnB nával :-)

Ale vráťme sa aj ku členom a skupine Drum and Bass family. Táto facebooková skupina pôsobí na našej scéne od roku 2015. Skupinu založil Richard hneď po tom, čo sa vybral domov z jednej DnB párty v Piešťanoch po konverzácii s jeho priateľmi. Skupina sa založila pre milovníkov DnB hudby, kde by sa ľudia vzájomne podelili o svoje zážitky, pocity, ba aj o nadchádzajúce akcie a hlavne spojili a vytvorili tak skvelú komunitu. Richard popozýval svojich známych a tí zase svojích. O 2 mesiace na to sa na zimnom Let it Roll v Bratislave zoznámil s Melom, ktorý ju spravuje doteraz, a za tri roky existencie sa rozrástla takmer na 7500 milovníkov drum and bassu. 

Kde ste mohli Drum and Bass Family ešte stretnúť? V spolupráci s ďalšími domácimi crews ako np. Drumatch alebo Break It! tato skupina organizuje poriadne polamané žúrky napríklad v Bánskej Bystrici alebo v Bánovciach nad Bebravou. 

Tento rok ich ďalšou zastávkou bude aj náš Trident festival, kde ich môžete zastihnúť na novej CAMP STAGE. Prvý drop z kvalitného soundsystému budete počuť na festivale už vo štvrtok 21.6.2018 od 14:00 - 20:00, v ďalších dňoch od 11:00 - 16:00, takže sa nemusíte bať spánkového deficitu :-)

Do budúcna Drum and Bass Family a III Trident majú pre Vás pripravené ďaľšie akcie, párty, merchandise apod.

Drum and Bass Family sa Vám chce poďakovať, za to že ste skupinu spoločne dostali tam, kde teraz je a veľmi ich to teší a zároveň Vám spoločne s III Tridentom budú postupne prinášať mnoho a mnoho nových vecí. 

Legendárna Natasha v CAMPE, vystúpi aj tento rok? :-D 

Text By: Panda Wee

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK