Special 3D shop

Jump-up & Jungle night

Kto z nás vytrasie dušu na obľúbenej žánrovej noci?

Na Trident festivale bude mať Jump-up/Jungle stage za úlohu potešiť mladšie ročníky, ktoré obdivujú priamočiare tóny jump-upu, ale aj dlhodobejších fanúšikov drum and bassu, ktorí si pamätajú zrod kľudnejšieho a pohodovejšieho junglu. Ako hlavný predstaviteľ práve spomínaného junglu si III Trident crew zavolal jedného z najpovolanejších.

Je ním britský DJ a producent a žijúca legenda Benny Page, ktorý zohral definitívnu úlohu pri formovaní britského drum and bassu. Za posledné roky sa stal stálicou top rádií ako napr. BBC Radio 1 a ďalších. Drží si miesto na popredných priečkach britskej elektronickej scény a to vďaka jeho bezchybnému mixovaniu a ťažkotonážnym tanečným trackom. Svetu sa vo veľkom predviedol svojím prelomovým hitom “Turn Down The Lights”

Jeho ďalším veľmi známym trackom patrí napríklad pecka Bang-bang:

Alebo ťažkotonážný track Crying out:

V tanečnom songu Push Up z roku 2014 ho sprevádza dredatý jamajčan Blackout a ja si myslím, že pesnička aj videoklip určite stoja za to! 

 

Za stále viac populárny DnB štýl - Jump-up sa predstaví one and only Macky Gee. Tento britský DJ a producent patrí k najznámejším a hlavne najobľúbenejším vo svojom žánri. On sám považuje za veľmi významnú spoluprácu z umelcom Erb N Dub z roku 2006. Macky je zástupcom labelu Down 2 Earth a jeho tvorba je celosvetovo uznávaná.

Netreba zabúdať ani na jeho crew SASASAS, kde patrí aj DJ Phantasy, Stormin MC, Harry Shotta, Shabba D & MC Skibadee. Celú partičku sme mohli vidieť na najvýznámejších festivaloch ako je napr. Rampage alebo Let It Roll .

Jeho song Tour zdvihne zo stoličky aj tých, ktorí jump-up absolútne nemusia. Je energický, rýchly a len tak neomrzí.

Táto vecička sa môže spočiatku zdať, že nemá s jump-upom nič spoločné, ale ak si počkáš na refrén, tak budeš zatiahnutý priamo do rybníka :-) 

Pecka La La Land si zaslúžene za 3 roky vyslúžila viac ako 3 mil. videní a 30k likeov na youtube.

A samozrejme obrovská bomba Rambution, ktorá vyšla v tom istom roku ako predchádzajúci song, čiže v roku 2015 a je o milión videní oblúbenejší.

Ak bol  jump-up úplňe mimo teba, tento letný track si určite aspoň raz počul a nie že nie!

Samozrejmosťou je aj bohatý slovenský support. Po boku týchto kráľov sa predstaví DCKDST feat. MC Spiralist, D-high, Kato & Fifilip live drums, Bassing, Sample Lee. 

Za anglický label Audio Danger Records vystúpi Rae b2b Tom Root feat Jimmy Danger.

Tiež vystúpia Lebka, Stroho, Grawity, a ako contest winner sa predstaví český Dee Fun.kwww.trident.sk

TICKETS ➤ www.trident.sk/vstupenky

#3Dent 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK