Special 3D shop

PRSPCT NIGHT @ TRIDENT FESTIVAL 2018

Vítajte v pekle!

Tento rok  III Trident nezabudol ani na fanúšikov s plechovým srdcom a pozval na Trident festival 2018 tých, ktorí vaše srdce potešia najviac.

Piatkovú “šapito” noc ovládne label PSRPCT, ktorý tento rok oslavuje 15 rokov existencie. Tento nezávislý undergroundový label pochádza z holandského Rotterdamu a pred štvrťstoročím ho založil Thrasher v spolupráci s hudobnou distribúciou Tripple Vision. Počas uplynulých 15 rokov label neustále vydával tvrdú a nekompromisnú hudbu, značka rezonovala na všetkých dôležitých HC DNB festivaloch a párties po celom svete a rozmohla sa ako vírus po celom svete.

Na PRSPCT night vystúpi LIMEWAX - nepopierateľný kráľ "Skullstepu", ktorého track "Agent Orange" pozná každý ozajstný fanúšik s plechovým srdcom! Svoj prvý album vydal v 17 rokoch a do toho času je na vrchole tvrdej drum and bassovej hry. Jeho tvorba nesie prvky tekna & breakcoru, takže je jasné, že toto nie je  hudba k večeri pri sviečkach.

Ďalej sa predstaví prvá dáma PRSPCT recordings LUCY FURR, ktorá je aktívna ako DJ a producent už dlhú dobu. Pozor! Nenechajte sa zmiasť jej priateľským výzorom! Lucy nemilosrdne spája DnB & Hardcore, vďaka čomu nám v piatok na Tridente neľútostne odpáli dekel!

Sekundovať jej bude ďalšia luciferka za pultom Adi-J, ktorá je rezidentkou legendárnej klubovky “Cheeky Monday” a objavuje sa na DnB line-upoch po celom svete.

Nemôže chýbať ani zakladateľ tohto labelu Thrasher, ktorý stelesňuje čistú anarchiu s unikátnym pohľadom na hudbu a hardcorový životný štýl vôbec z neho spravilo dôležitú osobu na hardcorovej scéne. Keď sa povie Thrasher - okamžite sa vybaví PRSPCT Recordings.  

Pod kotlom poriadne zatopí aj slovensko - český support ako Gorebug, Shmidoo, Hanzall, Bones, Rob X, Crossdreed, Killing Machines a Covie.

Vidíme sa v pekle :-)

www.trident.skPoužívame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK