Signall_fm stage @ Let It Roll On Tour Slovakia 2018

Čo nás čaká a neminie na Exterior Signall_FM stage?

Všetci drum and bassovy fanatici určite poznáte reláciu, ktorá sa vysiela každú nedeľu od 22. hodiny na Rádiu_Fm. Reč je o známej dlhovekej relácii Signall_fm, ktorá je pod záštitou DJ Lixxa. Vonkajší stage indoorového DnB sviatku na Slovensku je pomenovaný práve po nej. Pre tých, ktorý tuto reláciu nepoznajú ide o dvojhodinový autorský program kde sa dozviete exkluzívne hudobné novinky či promá.

Na Let It Roll On Tour Slovakia vystúpia domáci DJs, ale hlavne skvelí hostia zo zahraničia. Perfektne vyzdobený stage sa bude nachádzať klasicky za hlávnym vstupom, kde na vás bude čakať minimálne nedupaný sound systém či line up.

Headlinerom Signall_fm stage je mladý producent z Anglicka Keeno 
- vlastným menom Will Keen z Winchesteru. Od jeho 7. rokov navštevoval zbor a neskôr začal študovať na Univerzite v Manchestri. Svoje štúdium  však ukončil aby sa mohol venovať svojej kariére na plný úväzok. V máji roku 2014 vydal svoj debutový album Life Cycle,  kde ukázal jeho unikátnu schopnosť pridať orchestrálne a filmové prvky do drum and bassu. Tento mladý talent patrí k nazaujimavejším producentom súčasnosti, o čom svedčí aj jeho tretí album "‘All The Shimmering Things", ktorý sám Andy C označil ako majstrovské dielo!

 

Kvalita, presnosť, myslenie vpred, tieto črty môžu byť spojené s ďalším headlinerom Signall_Fm stage. QZB aka QBIG & Zenith B sa spoločnej produkcii venujú už viac ako štyri roky.Od začiatku svojej kariéry mali veľkú podporu od Skeptical, Noisia či Kasra. Ich hudba je výsledkom vymakaného sound designu v kombinácií s dychberúcou atmosférou. Tento švačiarsky projekt stihol vydať albumy na Critical Music alebo Flexbou Audo. Nové pecky z albumu "Unity" určite budeme počut na Let It Roll On Tour SLOVAKiA 2018 . 


Slovenský drum and bass bude reprezentovať Changing Faces - 21. ročná rodáčka z Piešťan, ktorá sa často objavuje na najväčších drum and bassových festivaloch či akciách. Už teraz sa môžeme tešiť na  nové ešte nevydané tracky- či už od ňej alebo iných producentov. Samozrejme nebudú chýbať tracky z jej najnovšieho EP. Celý jej set bude kombinácia danceflooru s inými subžánrami dnb aby si všetci prišli na svoje.


 

Popri headlineroch Exterior Stage nesmieme zabudnúť ani na kvalitných support. Dj Lixx - ktorý je zároveň autorom a moderátorom samotného Signal_FM. Po dlhom čase sa predstaví aj DJ Gesi - pamätám si akoby to bolo včera, no naposledy vystúpil na Let it snow v Jasnej. Po krátkej prestávke kedy opustil krajinu aby kuchtil šmakocinky v Anglicku sa vracia a predstaví sa v plnej paráde. Čim nás prekvapí KAVVA sa nedozvieme, vraj by to už nebolo prekvapenie. Ale prezradil jednu vec- naleje nám do uší čerstvú slovenskú produkciu, ktorú nebudeme počuť dlhšiu dobu nikde inde. Ďalej vystúpia Piatok b2b Paplon, ktorám "nadjembe" Fifilip na jeho djembe, Deephtonic, Bëor a v neposlednom rade contest winner.

Tak teda poďme spolu sa vydať na hudobnú cestu nie len liquidfunkovým vesmírom - bude to paráda :-)  

Text by: Laluška Ďurošková & Beaty

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK