Trident stage @ Let It Roll On Tour Slovakia 2018

Kto z nás vytrasie dušu na Jump Up stagi?

Hop sem hop tam. Či sa Vám to páči alebo nie Jump up patrí medzi najobľúbenejšie subžánry drum and bassu a celkovo patrí k žánru elektronickej tanečnej hudby. Na hudobnej scéne bol založený od začiatku 90.rokov. Energický sound, masívna basa, nekomplikované beaty a stále ten nekonečný zvuk žabieho kvákania ako od ropuchy krátkonohej. Keby sa dal tento štýl opísať jedným sloganom bol by určite:  "Love me or Hate me" :-)

My sme sa priklonili ku strane lásky, preto sme pre všetkých milovníkov jump upových beatov pripravili samostatný stage, kde sa budete môcť vyskákať do sýtosti. Poďme si kúsok predstaviť DJs, ktorí nás nenechajú ani minútu stáť na jednom mieste.

Hlavným "ťahákom" je 21 ročný producent HEDEX z Cambridgeshire. Jeho príbeh začal v jeho 15 rokoch, keď mu priateľ ukázal Fruity Loops. Bol unesený z toho, že môže robiť niečo, čo aj jeho idoli, ale z pohodlia svojej izby. Prvá show pred približne 700 ľuďmi sa konala v marci 2015 v Belgickom meste Antwerp. Následne získal niekoľko kontaktov skrz budovania sieti na soundcloude, kde poznal veľa promotérov. Následne si ho vyhliadol DJ Guv a zobral ho pod kriedla labelu Dubz Audio, kde v januári vydal svoje debutové album "The Weekend"! Na Let It Roll On Tour SLOVAKiA 2018 nám predvedie jeho unikátny štyl mixovania, ktorým vie zaujať nie len milovníky jump-upu ale aj ostatných subžánrov DnB.

Za nežnejšie pohlavie sa prestaví Mollie Collins z Anglicka, no žiadne pohladenie na duši nečakajte! Od študentky až na medzinárodný okruh festivalov či indoorových akcii. Mollien výstup na vrchol bol rýchly, no za krátku dobu pôsobenia si zahrála na najväčších európskych parites vďaka jej originálnej technike mixu a výberu trackov. Od liquidových vokálov po jump-upove bangery, Mollie rozbija akekolvek sub-žánrové ilúzie svojou selekciou, ktorá reprezetuje široké spektrum DnB scény, ktoré ľudí dostavajú do nekonečného varu! 

Slovenskú produkciu bude reprezentovať Matzet. Mladý chalanisko, ktorý začínal ako DJ vo svojom rodnom meste v Planet Klube, kde rozbiehal akcie so svojím kamarátom a súčastným DJ-om Tajfúnom. Po troch mesiacoch na vysokej škole ho vyhodili a nakoniec sa presťahoval do Prahy. Tam bol rok nezamestnaný a tak iba sedel za PC a robil tracky. Po mesiaci prišla prvá ponuka na hranie v zahraničí, konkrétne v Belgicku. Tracky sa začali dostávať do povedomia promoterov a známych Dj-ov. Vďaka svojmu talentu sa dostal pod vydavateľstvo Macky Geeho. Jeho cesty viedli cez Rakúsko, Maďarsko, Francúzsko, Nemecko, Belgicko, Anglicko, Estónsko.


Ani na jump upovej stagi nebude chýbať kvalitný support ako DCKDST+Mc Zloba, Kaško, D-High, Dr. White, Goblin, Pytel a v neposledom rade výherca contestu Baky Jnglst.

Takže nám už ozaj nič nebráni príst si doslovať vyskákať svoju dušu z tela na stage, ktorý sa bude nachádzať klasicky v druhej hale krásnej Refinery Gallery. 

Text by: Laluška & Beaty

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK