Drumandbass wear stage @ Let It Roll On Tour Slovakia 2018

8 years of Forbidden Society Recordings

Samozrejme aj tento rok sa na Let It Roll On Tour Slovakia 2018 nezabudlo na milovníkov tvrdšieho drum and bassu. Práve táto stage s podtitulom Forbidden Society Label night sa bude niesť v znameniu osláv 8 rokov tohto vydavateľstva, ktoré si sem prizvalo naozaj špeciálnych hosti. Prvýkrát sa tak na Slovensku predstaví projekt 3RDKND, ktorý tvorí trojica FORBIDDEN SOCIETY, DONNY & KATHARSYS! Chalani sa poznajú už veľa rokov, ich produkcia a tracky, ktoré hrajú su veľmi podobné, takže spojili svoje sily a môžete ich tak vidieť prvýkrát v spoločnom projekte, ktorý predstavuje dlhoročné skúsenosti a prepojenie jednotlivých šlýlov v niečo zvláštne. Pripravte sa tak na silnú dávku experimental, military step, hard & dark Drum and Bass.

Ďalším “gratulantom” bude Fragz, ktorý priletí z ďalekého Portugalska. Tohto blázna ovplyvnil tvrdý zvuk punk hardcoru až po metal, a stal sa jedným z najoblúbenejších producentov z Portugalska. Jeho hudba vychádza na labeloch ako Yellow Stripe Recordings, PRSPCT, Forbidden Society a veľa ďalších! Na Let It Roll On Tour SLOVAKiA 2018 sa môžeme tešiť na poriadny náklad tvrdého DnB.

Supportovať im bude Dephzac, ktorý sa na slovenskej scéne už pohybuje už asi sto rokov. Za ten čas sa mu podarilov vytiahnuť drum and bass v jeho rodnom meste na vrchol a vydal nespočet perfektných trackov. Jeho vlastný label Dephrecords & DPH:LTD oslavil 10 rokov jeho existencie, no jeho tracky vydal aj pod značkami iných známych labelov ako: Fokuz - Esprit - Disturbed - Dispatch - Citrus - Fallout. Bezpochýb sa máme na čo tešiť, keďže v tento večer sa predstaví v b2b sete s DJ Beaty. Česko-slovenská Dj-ka, členka bookingu III Trident a Bassistaz, ktorá má prsty snaď vo všetkých zásadných parties a festivaloch na Slovensku a ČR. Drum and bass reprezentuje už takmer 15 rokov a svojim rôznorodým ale skôr tvrdším štýlom určite nešetrí. 

Ďalej sa predtaví talentovaný Ramirez, dvojka Matis & Huspi alebo Gystore. Svoj priestor dostane aj contest winner PZY. 

Čakajú nás naozaj nadupané sety preto im vytvorme atmosféru, po ktorej každy producent či dj túži. 

Text by: Laluška & Beaty

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK