Main Let It Roll Portal stage @ Let It Roll On Tour Slovakia 2018

Exkluzívna The Portal Show a nabušený line-up

Slovenská edícia Let it roll "WINTER" sa mení na "ON TOUR". Okrem názvu sa však nič nemení. Najväčší a najpeckovejší main stage, ktorý určite neprehliadneš, sa bude nachádzat ako vždy v hlavnej hale Rafinery Gallery. No tentoraz bude táto stage naozaj výnimočná. Let It Roll tentoraz do Bratislavy prinesie svoju exkluzívnu The Portal Show, kedy na hlavnom pódiu vyrastie obrovská a efektná „brána do inej DnB dimenzie“! Ďalšou perličkou bude aj unikátny sound system K1/KARA, ktorý zvučí aj samotný main stage letného Let It Rollu! Je sa skutočne na čo tešiť. Na tejto pôde sa nám predstavia kvalitní zahraniční headlineri, ktorí predvedú maximálne namakanú show.

Headlinermi tohto ročníku je producentské duo Camo and Krooked - dvaja umeci, ktorí sa poznali vďaka skateboardingu a už dávno spolu v štúdiu uzavreli celoživotný pakt. Od roku 2010 sa ich tracky začali objavovať pod značkou Mainframe recording, Viper records či Hospital.Na Drum and bass Awards získali za svoju prácu  prvé miesta v niekoľko kategóriach. Po dvoch úspešných albumoch ,,Above & Beyond" a "Cross The Line" prišli s inovátorskym albumom "Zeitgeist", ktorý ukázal, že Reini a Markus sú vášnivý umelci s vlastným zvukom a víziou, ktorú nám po dlhom čase predstavia opäť na Let It Roll On Tour SLOVAKiA 2018 - zážitok, ktorý jednoznačne rozprúdi v tele krv a roztancuje tvoje drevené nohy.

Ďalším projektom je nemecké duo Neonlightmeno, ktorá sa stalo v posledných rokov synonymom pre kvalitný moderný neurofunk. V súčasnosti má tato dvojica slušnú fanúšikovskú základňu po celom svete a vďaka svojej originalite & energických beatom a hudobnému potenciálu vydáva svoju hudbu na rešpektovaných labeloch ako Blackout Music, Bad Taste, Trust in Music alebo Viper. Sekundovať im bude Prolix - známe meno pre všetkých milovníkov drum and bassu, zakladateľ Trendkill Records, ktorý vydal kopec svojej muziky na najrešpektovanješích labeloch ako RAM, Playaz & Ganja Tek, VISION, Shogun, Blackout, Renegade Hardware, Metalheadz, Viper apod. Jedným z jeho najdôležitejších releasov bol album "Projct Trendkill" a spolupráca s Gridlokom, vďaka ktorej sa dostal do podvedomia všetkých DnB DJs.

Len pár britských producentov dosiahlo to, že vydáva svoju hudbu aj mimo anglický okruh labelov. Stvoriteľ jednoho z najväčších nezávislých vydavateľstev na svete - Muzzy, ktorý je jedným z headlinerov Let It Roll On Tour SLOVAKiA 2018 je toho jasným dôkazom. Vlastným menom Mustafa Alobaidi oslávi svoje narodeniny veľkolepo na main stage, kde dá zo seba to najviac. Prvú pozornosť získal vďaka relaese na UKF "X NO WAY OUT" v roku 2010 a ďalej pokračuje na kanadskom labelu Monstercat. Tiež spolupracoval s ďaľšími labels ako naríklad Liquicity.

Týmto velikánom bude sekundovať slovenské duo The Prophecy pochadzajúce zo Slovenska, za ktorým stoji Ero Drummer & M bass. Toto neurofunkové duo vás prevedie do inej dimenzie DnB. Ich silné bassové linky, mentálne synťáky a úderné bicie už našli miesto na značkách ako Serotone, Ram, ProgRam, Optics Redlight a Let it roll.

Na poriadny náklad (nie len) neurofunku sa môžeme tešiť aj od ostatných: Bifidus Aktif, Kato, ktorého bude sprievádzať na saxofón Grňa, ďalej sa predstaví otiec značky Let It Roll DJ Suki či "tridenťák" Tysmo. Čím nás prekvapia vám povedať nevieme, no zaručene dajú zo seba všetci DJs čo najviac a spoločne vytvoria nezabudnuteľný zážitok tejto noci :-) 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK