Praktické informácie pre návštevníkov BLACKOUT SLOVAKIA

How to travel from abroad and info for visitors in english HERE
► MIESTO KONANIA: 

REFINERY GALLERY, Vlčie hrdlo, Bratislava 
(www.refinerygallery.sk). GOOGLE MAPS

► MHD 

MHD:
Z Hlavnej stanice:
Trolejbusom 201 (smer Čiližská)
--> na zástavke BBC1 Plus-Miletičova na autobus č. 70 (smer ŽST Podunjaské Biskupice)
--> vystúpiť na zástavke Vlčie hrdlo.
Z autobusovej stanice Mlynské nivy / z Centra mesta
Autobus číslo 70 (smer ŽST Podunjaské Biskupice)
--> vystúpiť na zástavke Vlčie hrdlo.

BOLT - TAXIFY 

- najjednoduhšie a najrychlejšie spojenie: 

          

► DOPRAVA AUTOM / PARKOVANIE:

GOOGLE MAPS / Parkovanie sa nachádza v tesnej blízkosti konania festivalu a je zadarmo. MAPA NAVIGÁCIE

► ŠTART AKCIE, PREDAJ VSTUPENIEK, ZŤP, AKREDITÁCIE:

Areál akcie sa otvára o 20:00. 
Návštevníci, ktorí už disponujú vstupenkou z predpredaja sa zaradia do radu vedúcemu priamo ku koridorom na vstupe do haly! 

Predpredaj vstupeniek končí v sobotu o 16:00!
Vstupenky sa budú predávať na mieste v kasách od 19:30.  
Cena vstupenky na mieste: do 22:00 - 22,90€ / Po 22:00 - 24,90€ 
*Počet vstupeniek na mieste bude dostatočný! (Rezervovaných 400ks)
ZŤP: zľava 5€ / ZŤP-S: zľava 5€+5€ (dokopy)

Akreditácie/guestlist sa budú nachádzať priamo na kase festivalu a otvoria sa taktiež od 19:30.
Upresnenie: Akreditovaní hostia s voľným vstupom (napríklad vyhraným v súťaži) obdržia pri okienku lístok, s ktorým sa zaradia do radu ku koridorom.

!!! Odporúčame návštevníkom aby dorazili na akciu s dostatočným predstihom (počítali s možným zdržaním na vstupe) a tým pádom stihli naplánovaný začiatok vystúpenia svojich obľubených umelcov !!!

► VEKOVÉ OBMEDZENIA:

Každý návštevník musí mať vlastný doklad totožnosti (OP). Pokial je jeho vek pod 18 rokov musi mať dospelý doprovod, ktorý za neho na akcii zodpovedá!

► Merchandise:

Chceš sa pýšniť v crowde s logom legendárneho labelu na svojej hrudi? Prinášame ti hneď niekoľko klasických motívov z Blackout dielne v stánku Drumandbass wear, kde okrem oficiálneho Blackout merchu nájdeš aj kopec vecí z ich kolekcie. 

► LINE-UP:

Presný časový rozpis stageov nájdete TU.

VSTUP, MOŽNOSŤ NÁVRATU / NÁVRATKY:

Z dôvodu rýchleho odbavenia na vstupe bude pripravené dostatočné množstvo vstupných koridorov. Pre ešte väčšie urýchlenie odbavenia návštevníkov sa na vstupe NEBUDÚ rozdávať "handstrip" náramky! Až do 02:00 NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIŤ a VRÁTIŤ SA (respektíve opustiť áno, vstup týmto ale prepadá). Návratky vo forme "handstrip" náramku sa začnú vydávať až od 2:00 (bezplatne). Od tejto doby bude s páskou na ruke možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa do neho vrátiť. Toto obmedzenie však neznamená, že nie je možné až do 2:00 opustiť vnútorný priestor haly. Návštevníci sa môžu voľne pohybovať po celom vyhradenom areáli interiér/exteriér. 
V okienku akreditácie si môžeš vypýtať látkove náramky Solid alebo Trident festival, ktoré nám zostali z minulého roka. 

► ZÁKAZY A UPOZORNENIA:

Do areálu je zakázané vnášať vlastné pitie, jedlo a zbrane. Každý návštevník je povinný podrobiť sa bezpečnostnej prehliadke, za ktorej rešpektovanie vopred ďakujeme. Prosíme, aby návštevníci dodržiavali poradie v radoch a predišli tak tlačeniu. Fotenie bežnými fotoaparátmi a natáčanie na mobilný telefón je povolené, záznam profesionálny technikou je možný len po príslušnej akreditácii. 

► FAJČENIE:

Fajčenie vo všetkých vnútorných priestoroch je prísne zakázané! Pre fajčiarov bude k dispozícii kompletne celá exteriérová časť areálu, ktorá je označená ako SMOKING ZONE - pred halou, v exteriérovom stane.

► MOŽNOSŤ PLATIŤ KATROU:

Na akcii sa bohužiaľ nebude nachádzať bankomat. Návštevníci však budú mať možnosť platiť aj kartou. A to konkrétne na všetkých baroch, terminál bude k dispozícii aj v stánku DnBwear.

ŠATŇA:

V areáli sa bude nachádzať šatna v ľavej v hale A.  dporúčame návštevníkom odložiť si do šatne nej všetky prebytočné veci, ktoré by ich mohli počas festivalu obmedzovať. Odloženie 1ks oblečenia bude za poplatok 1€ / odloženie batohu 2€ 

► OBČERSTVENIE: 

V areáli sa budú nachádzať celkovo 4 bary + gastro prevádzky s jedlom v exteriérovej časti areálu. 

► DRINK HEADLINERI:

Okrem hudobných hviezd budú na BLACKOUT Slovakia headlineri aj vo forme super akciových drinkov za 1€. Značkové miešané nápoje budú však "vystupovať" iba do 22:00. Info TU.

► TOALETY A PITNÁ VODA:

Mokré (spľachovacie) toalety s tečúcou pitnou vodou sú umiestnené priamo v hale na prízemí pri vstupe do haly. V exteriérovej části budú umiestnené suché záchody avšak s nepitnou vodou! 

► VYHĽADANIE POMOCI:

Na vyhradenom a označenom mieste bude prítomná záchranná služba a hasiči zaisťujúci vaše bezpečie. Prípadnú pomoc nájdete na nádvorí areálu. 

► OFICIÁLNA AFTERPARTY!

Po samotnom Blackout Slovakia Slovakia sa  odohrá aj oficiálna Afterparty a to v UHU Club v centre Bratislavy od 06:00 do 10:00. Vstup na afterpárty je 5 Euro pod hľavičkou Priestrel crew. 

AFTER PARTY > FACEBOOK UDALOSŤ

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK