OTVOR OČI

Kniha nie len pre dobrú vec

Tak trochu z iného súdka. Rádi by sme Vám predstavili knihu "OTVOR OČI" od nášho dlhoročného kamaráta a fanúšika Daga Paloviča.

Možno ho poznáte, možno nie - no tento človek pomohol nie jednomu človeku a možno táto kniha "otvorí oči" aj Vám. 

“TA KNIHA DÁVÁ OPRAVDU SMYSL” – povedal o knižke OTVOR OČI človek s veľkým srdcom, okrem toho DJ a boooker festivalu Let It Roll - Kryštof Benca, ktorého poznáme pod pseudonymom Bifidus Aktif. 

DAG PALOVIČ, mental and life couch našich reprezentantov vo futbale, hokeji, hráč, ktorý vyhral vyše milón dolárov v pokri, dohovorí sa 4 svetovými jazykmi, je člen Mensa (IQ 130+), precestoval 55 krajín sveta a zdieľa v nej super informácie pre život.

OTVOR OČI - UNIKÁTNA KNIŽKA UKAZUJÚCA UHLY POHĽADU, AKO SA DÁ ŽIŤ ŽIVOT ŠŤASTNE BEZ PROBLÉMOV, ktorú autor napísal v spolupráci s 20 odborníkmi pochádzajúcimi z celého sveta, vrátane viacerých profesorov, doktorov a ľudí, patriacich vo svojich oboroch k absolútnej špičke. Rieši množstvo navonok úplne rozličných oblastí, ktoré spolu patria neoddielne k životu ako takému, vrátane tém, ktoré je inak možné nájsť len v tematicky úplne odlišných knihách.

Výťažok z knihy naviac putuje na dobročinné účely, preto jej zakúpením podporíte dobrú vec!

Kúpuj TU alebo v sieti Panta Rhei

Odkazy: 

www.instagram.com/otvorocinajdiknihu

https://www.facebook.com/dagpalovic/

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK