III Trident oslavuje plnoletosť!

Narodeninová oslava DnB show by III Trident uvádza ďalšie pokračovanie tejto úspešnej noci! ♥

Je nám nesmiernou cťou privítať na našej narodeninovej oslave v žilinsom Enjoyclube skvelé producentské duo HYBRID MINDS z Anglicka!

Za dobu svojej existencie si vybudovali obľubené a známe meno po celom svete a predovšetkým na liquidfunkovej drum and bassovej scéne. Z ich medolických trackov naskočila husia koža nejednomu fanúšikovi tohto subžánru.

Hybrid Minds vedú liquid Drum & Bass úplne novým smerom. Ich hudba hovorí sama za seba a tracky ako „Meant To Be“ a „Touch (ft. Charlotte Haining) sú viac ako dychberúce.

Track “Paint By Numbers” alebo novinka “In Your Arms” feat. Koven sú označované ako najviac vzrušujúce novinky na dnešnej liquid-funkovej scéne!

Samozrejmosťou je aj silný support v podobe DJa Lixxa, ktorý je stálico a vďaka tomuto pánovi, ktorý nám už cez 10 rokov servíruje pravideľnú dávku hudby v relácií SIGNAII_FM spoznávame to najlepšie z liquid, soulful & deep DnB!

Gratulantom je samozrejme aj jeden z ocinov III Tridentu DJ KATO, hlava celého žurového kolotoča, ktorá prináša na Slovensko tie najväčšie mena svetovej DnB scény už niekoľko "desaťročí"!

Do rôznorodosti line-upu prispeje talentovaný slovenský DJ Cockroach, ktorému sa tento rok podarilo umiestniť na druhém mieste v kategórii DJ roku v Czech & Slovak DnB Awards!

Ďalej DJ Kavva, člen SIGNAII_FM a DJ hrajúci v rozmedzí veselú liquidfunku, ktorý nemá problém premiešať s klasickým jungle soundom, prípadne inými subžánrami!

Main stage rozpumpuje dvojica Gesi/Trident.sk & Fifilip live drums, a aby sme celý line-up trošku zaťažili pozvali sme DJské a poducentské duo The Martens, ktoré na nás vybalí svoju ťažkotonážnu hudbu a dajú nám ku koncu poriadne na frak!

Ako je už na III Tridentovských shows zvykom, nesmie chýbať ani druhý floor s názvom Drumandbass wear stage, kde sa predstavia matadori III Trident crew, ktorá na tejto naloženej párty oslavuje krásnu plnoletosť!

Do tanca Vám zahrajú DJs Ramirez IIITRIDENT.sk, Paplon, Conect alebo Disgustin Justin - III TRIDENT.sk

Nebude chýbať ani stánok Drumandbass wear, kde si môžeš zadovážiť vstupenku na blížiaci sa slovenský sviatok DnB - Trident festival 2019, uchmatnuť si kúsok z ich kolekcie alebo nášho III Tridnet.sk merchu.

Celý tento event je vyjímočný tým, že je to oslava III Tridentovskej plnoletosti, preto neváhaj a prídi si s nami štrgnúť a okoštovať porciu (nie len) hudobnej torty! :-)

FB UDALOSŤ: https://www.facebook.com/events/652555038522118/

 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK