TRIDENT FAMILY OPEN AIR UŽ V SOBOTU!

Praktické informácie pre návštevníkov - doprava, kemping a všetko, čo potrebujete vedieť aby sa skelo rozlúčiť s párty letom :-)

Poslednou bodkou za letnou sezónou bude drum and bassový open air, ktorý sa uskutoční už v sobotu 31.8.2019 v krásnom prírodnom prostredí v tesnej blízkosti vodnej nádrže vo Veľkých Uherciach pri Partizánskom.
Ako už sám názov hovorí jedná sa hlavne o priateľské stretnutie takmer všetkých členov III Trident.sk crew, ich priateľov a hlavne ľudí, bez ktorých by III Trident nebol III Tridentom - ich fanúšikov, pre ktorých je pripravený fajnový gulášik (minulý rok sa po ňom len zaprášilo, preto odporúčame prísť skôr ;) , opekačka, rôzne hry, beer pong a hlavne pestrý a nabitý line-up.

Tentokrát unikátne djské techniky a skillz ti predvedie špeciálny hosť, jeden z najlepších DJov súčasnosti, majiteľ Titan records a skvelý producent, čo potvrdzuje aj každoročne umiestnienie v TOP3 prestížnej ankety Drum and Bass Arena Awards - majster A.M.C !!!

Sekundovať mu budú DJs z bandičky III Trident, Drumatch a ďalší.

POČASIE:

Predpoveď je zatiaľ veľmi priaznivá. Hlásia teplé počasie bez dažďa. Pevne veríme a dúfame, že to aj tak zostane. No aj keby sa objavil dážď sme pripravený! Areál sa nachádza z väčšiny na betónovej ploche, ponúka veľké prestrešené sedenie, dostatok altánkov a slnečníkov.

KÚPANIE

V tesnej blízkosti sa nachádza opravená vodná nádrž Veľké Uherce s krásným panorámatom a čistou vodou :-) Kúpanie je na vlastné nebezpečie. 

MIESTO KONANIA:

Pohostinstvo "NA KAMENI" VEĽKÉ UHERCE 

GPS: 48.5926592N, 18.4547833E

GOOGLE MAPA

KEMPING:

V areáli je možnosť si postaviť vlastný stan na krásnej lúke vedľa potoka. Má prístup k tečúcej vode a wc. Kemp není oplotený ani spoplatnený!

DOPRAVA:
AUTOM:

 V aplikacii “Waze” zadajte do vyhľadávača: Na Kameni Veľké Uherce, zavedie Vás presne na miesto. GPS, miesto je aj označené v udalosti, navigácia GPS:48.5926592N, 18.4547833E. Z hlavnej cesty povedie strmá odbočka dolu kopcom (zo smeru Partizánske doľava, zo smeru Zlaté Moravce do prava), ktorá bude z každej strany označena šipkou smerom k open airu. Parkovanie je v tesnej blízkosti areálu za 2 Eura. 

TAXI:

Pokiaľ cestujete z Partizánskeho odporúčame využiť taxi. Cena “Na Kameň” vyjde na 7-7,50 euro za jednu cestu. Taxi nájdete na vlakovej stanici, ktorá je hneď vedľa autobusovej (treba len prejsť cez podchod).

PARKING: 

Na mieste sa nachádza parkovisko, ktoré je spoplatněné čiastkou 2 Euro. 

Kontakty:

TAXIM - 0948 888048 / 0905 105060 / 0914 101010
PE Taxi - 0903 700600 / 0908 080908 / 0948 080908

AUTOBUSOM:

► PRÍMESTKÉ LINKY: Areál sa nachádza cca 2km od autobusovej zastávky “Veľké Uherce námestie”. Zo zastávky pešo hore do mierneho kopca, smer Topoľčianky, Zlaté Moravce. Z Partizánskeho jazdí autobus niekoľkrát denne, pozor len do 18:30!

* všetky vlakové a autobusové spojenia nájdete TU

VLAKOM:

Z Partizánskeho sa dostanete do Veľkých Uheriec aj vlakom, chodí cca každú hodinu do 19:43. Z vlakovej stanice je ale prechádzka 4,5km dlhá.

* všetky vlakové spojenia nájdete TU

FESTIVALOVÉ OBLEČENIE - MERCHANDISE

Oficiálny festivalový merchandise III TRIDENT & III Trident family zakúpite priamo v predajnom stánku Drumandbass wear - www.dnbwear.eu, kde samozrejme nájdete aj kompletný sortiment ich aktuálnej kolekcie.

PITNÁ VODA 

Tečúca pitná voda pre návštevníkov sa bude nachádzať priamo v areáli na toaletách. 

VSTUPENKY: 

Vstupeniek bude na mieste dostatok. Vstupne na mieste do 22:00h 9,90€ po 22:00h 11,90€

Veríme, že spoločne ukončíme letnú DnB sezónu ako sa patrí a pripravíme sa na tú klubovú.

Veľmi sa na Vás tešíme :-)  

www.trident.sk

FB UDALOSŤ

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK