Legendárna klubovka III Trident opäť ožívá!

Po takmer troch rokoch jedna z najstarších DnB parties sa vracia späť na miesto činu!

V stredu 25.12. sa v unikátnych industriálnych priestoroch Unisport Partizánske uskutoční už 122 pokračovanie legendárnej party III Trident, ktorá je zároveň aj oficiálnym warm-upom na zimný festival na horách Let It Snow 2020

Popriať šťastné a veselé príde skutočne exkluzívny hosť - holandský TOP producent Maduk! Meno, ktoré otriaslo celú liquidfunkovú scénu, zakladateľ labelu Liquicity a jeden z najuznávanejších producentov súčasnost sa predstaví v 2 hodinovom sete! Autor takých hitov ako “Everytime”, “Colours”, “Ghost Assassin” a veľa ďalších svojim tanečný setom vykúzli úsmev všetkým, s ktorými sa vidíme deň po Štedrom dni! 

Sekundovať mu bude partizánsky “dnb otec” Kato, miláčik publika Bifidus Aktif, českí Noisecrew, Gesi, Piatok, Kollmixx, Swarowsky, Paplon, Eifel, Snowfake & Fenyx. 

Ako už je na III Tridentovských akciách zvykom nebude chýbať ani stánok Drumandbass wear, kde nájdeš tie najnovšie kúsky z ich dielnie a nový III Trident dresscode.

Samozrejmosťou je kvalitný zvuk, osvetlenie a vianočné dekorácie. Pre Vaše smädné hrdlá bude pripravený 2x indoor bar & 1x outdoor so špeciálnym Redbull Hot Drinkom a o plné brúška sa postará food truck Papkáč, v ktorom nájdete kvalitné domáce špeciality inšpirované Slovenskom.

Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportál alebo u našich predajcov BEZ POPLATKU: https://www.trident.sk/tickets/

Vstupeniek na mieste bude dostatok!

Sme presvedčení, že počas tohto eventu si príde na svoje každý milovník lámaných beatov a energia, ktorú prinesie tento skvelý line-up v nás bude rezonovať ešte dlho! Zaži s nami opäť legendárnu III Trident party s jedinečnou atmosférou hneď po štedrom dni!

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK