TRIDENT OPEN AIR 1 w. BSE & A.M.C už v SOBOTU!

Praktické informácie pre návštevníkov

Druhá oslava 20. rokov značky III Trident, ktorá prinesie skvelý line-up až s dvomi exkluzívnymi headlinermi MADUK & NEONLIGHT sa uskutoční už túto sobotu!

PRIPOJ SA DO UDALOSTI ➤ TU

MIESTO KONANIA ➤ prírodný areál "NA KAMENI" pri vodnej nádrži vo Veľkých Uherciach (Okres Partizánske)

Pohostinstvo "NA KAMENI" VEĽKÉ UHERCE

GPS: 48.5926592N, 18.4547833E

AREÁL: 

Areál Na Kameni - chill & párty zóna je otvorený od 13:00 kde Vás bude čakať vynovený areál, nové sedenie a stage, letné miešané drinky, výborna kávička Oucafé a domáce limonády. Pre hladošov je pripravený stánok Papkáč s výborným jedlom (burgery, wrapy, gofty, vege), zmrzlina, chill out zóna, možnosť vlastnej opekačky, kemping, plážový volejbal, detské atrakcie a veľa ďalšieho.

VSTUPENKY:

Predpredaj v sieti ticketportal beží TU do vypredania do soboty 18:00. Vstupenky stačí mať v mobile. 
Na mieste bude vstupeniek dostatok! Cena vstupenky na mieste je 21,90 €.  

KEMPING:

V tesnej blízkosti areálu, hneď ZA PREVÁDZKOU, sa nachádza upravený kemp v príjemnom lesíku s potôčikom, ktorý je Vám k dispozícii zdarma. Prosíme Vás, ak chcete využiť možnosť kempovania, použite tento priestor a jeho blízke okolie. V kempe sa nachádza aj ohnisko, ktoré Vám je k dispozícii. Stanovať možete aj mimo tento areál, na miestach, kde nie je pokosená tráva. Prosíme nestanujte na lúke, ktorá sa nachádza cez cestu, oproti kempu! ( pozemky sú v súkromnom vlastníctve a sú označené tabuľkami "súkromný pozemok". Vopred Vás žiadame o rešpektovanie tohoto zákazu, aby sme sa spoločne vyhli zbytočným sťažnosti zo strany vlastníkov pozemkov. Priestor na stanovanie a kempovanie je len ten priamo za prevádzkov.

DOPRAVA:

AUTOM:
V aplikacii “Waze” zadajte do vyhľadávača: Na Kameni Veľké Uherce, zavedie Vás presne na miesto. GPS, miesto je aj označené v udalosti, navigácia GPS:48.5926592N, 18.4547833E. Z hlavnej cesty povedie strmá odbočka dolu kopcom (zo smeru Partizánske doľava, zo smeru Zlaté Moravce do prava), ktorá bude z každej strany označena šipkou smerom k open airu. Parkovanie je v tesnej blízkosti areálu zadarmo.
AUTOBUSOM:
► PRÍMESTKÉ LINKY: Areál sa nachádza cca 2km od autobusovej zastávky “Veľké Uherce námestie”. Zo zastávky pešo hore do mierneho kopca, smer Topoľčianky, Zlaté Moravce. Z Partizánskeho jazdí autobus niekoľkrát denne, pozor len do 18:30!
VLAKOM:
Z Partizánskeho sa dostanete do Veľkých Uheriec aj vlakom, chodí cca každú hodinu do 19:43. Z vlakovej stanice je ale prechádzka 4,5km dlhá.

TAXI:
Pokiaľ cestujete z Partizánskeho odporúčame využiť taxi. Cena “Na Kameň” vyjde na 7-7,50 euro za jednu cestu. Taxi nájdete na vlakovej stanici, ktorá je hneď vedľa autobusovej (treba len prejsť cez podchod).
Kontakty:

FAMILY TAXI: 0905103310
TAXIM - 0948 888048 / 0905 105060 / 0914 101010
PE Taxi - 0903 700600 / 0908 080908 / 0948 080908

PARKING:

Na mieste sa nachádza parkovisko, ktoré je zadarmo. Mapka parkovania: 

POČASIE:

Predpoveď počasia je veľmi priaznivá. Čaká nás teplé festivalové počasie BEZ DAŽĎA a teplotou okolo 28 stupňov.  Ak by sa predsa len objavili aj nejaké tie prehánky - sme pripravení! Väčšina areálu sa nachádza na betónovej ploche, ponúka veľké prestrešené sedenie, dostatok altánkov a slnečníkov. Neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie :-) Každopádne to určite dopadne na jednotku!


KÚPANIE: 

V tesnej blízkosti sa nachádza opravená vodná nádrž Veľké Uherce s krásným panorámatom a čistou vodou :-) Kúpanie je na VLASTNÉ NEBEZPEČIE, prosím dávajte na seba pozor a nekúpajte sa pod vplyvom alkoholu alebo iných navykových látok!

BANKOMAT

Na mieste sa nebude nachádzať bankomat. Bude ale možná platba kartou. 

FESTIVALOVÉ OBLEČENIE - MERCHANDISE

Oficiálny festivalový merchandise III TRIDENT & Trident Covid Edition zakúpite priamo v predajnom stánku Drumandbass wear - www.dnbwear.eu, kde samozrejme nájdete aj kompletný sortiment ich aktuálnej kolekcie.

PITNÁ VODA

Tečúca pitná voda pre návštevníkov sa bude nachádzať priamo v areáli na toaletách. Bude pripravený aj stánok Papkáč, kde nájdete vegetariánske aj mäsité jedlá. 

COVID OPATRENIA - POVINNOSTI PRE NÁVŠTEVNÍKA NA VSTUPE

UPOZORŇUJEME, ŽE:

- na kultúrne hromadné podujatie nepotrebuješ žiadny test ani potvrdenie o očkovaní, napriek tomu Vás prosíme aby si z vlastnej iniciatívy spravil test najskôr deň pred eventom, ide o našu bezpečnosť 

- na vstupe budeme potrebovať vyplnený kontaktný formulár: https://bit.ly/KontaktrnyFormular, v prípade, že ho mať nebudete vypíšete ho na mieste, čím ale spomalíte celý proces na vstupe

- v prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácii

- ak sa u osoby prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto hromadného podujatia

-pravidelne si umývať ruky mydlom a teplou vodou, následne ruky utierať do jednorazových papierových obrúskov

- zákaz podávania rúk

- dodržiavanie rozostupov 2 m medzi osobami, to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti alebo pre partnerov

- je nutné cez vstup prejsť s rúškom, mať ho celý čas pri sebe a použiť v prípade: použitie wc, statie v rade na bare apod. 

VSTUPENKY: https://bit.ly/TOA3Pre-Sale

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK