TRIDENT FESTIVAL SA PRESÚVA NA 2022! Máme však náhradý program...

2021 -> 2022 / (Open airs 2021)

Priatelia! Napriek zlepšujúcej sa situácii, nebude bohužial stále možné v našom štandardnom termíne veľký X. TRIDENT FESTIVAL na Duchonke uskutočniť a preto sa aj tento ročník musí opäť presunúť :( TRIDENT však tento rok oslavuje svoje 20. výročie a tak sa toto leto musíme predsa vidieť a bude to stáť naozaj za to. Čitajte ďalej...

Jubilejný 10. ročník TRIDENT FESTIVALU SA oficiálne USKUTOČNÍ V TERmÍNE 23.-24.-25. 6. 2022.

Všetky zakúpené vstupenky tak automaticky zostávajú v platnosti na rok 2022 a ich predaj pokračuje ďalej. Samozrejme sa budeme snažiť čo najviac potvrdených interpretov presunúť na daný rok a veríme, že sa nám to aj podarí. Všetky „znovu“ potvrdené mená budeme zverejňovať postupne. Presunutie festivalu, je je pre celý náš team neustále obrovskou ekonomickou komplikáciou a stresom z existencie, ktorým si bohužiaľ momentálne prechádza (nie len) celý hudobný priemysel. Preto Vás touto cestou prosíme, ponechajte si lístok na budúci rok, alebo ho niekomu predajte. Bude to pre nás obrovské zadosťučinenie a podpora, ktorú v týchto ťažkých časoch skutočne potrebujeme. Vopred Vám zo srdca ďakujeme.  V prípade, že by ste svoj lístok aj napriek tomu chceli vrátiť*, návod nájdete TOMTO LINKU, poprípade nám napíšte na info@trident.sk.  * Vstupenky je možné vrátiť do 13. 6. 2021.

TOTO LETO SA VIDÍME...
Na TRIDENT OPEN AIRoch 2021!

Počas leta sme však pre vás pripravujeme sériu až 4och náhradných TRIDENT Open Airov, s limitovanou kapacitou 1000 ľudí, ktoré sa opäť uskutočnia v obľubenom areáli Na Kameni vo Veľkých Uherciach (pri Partizánskom)
Už teraz si dovolíme trvdiť, že tu vystúpia tí NAJ dnb headlineri, aký sa tento rok na Slovensku ukážu. Máte sa skutočne na čo tešiť! Akonáhle bude všetko potvrdené ihneď ich začneme zverejňovať a spušťať predaje. Už teraz si veľkými pismenami zapíšte termíny jednotlivývh akcií:

TRIDENT Open Air 1  - 3. 7. 2021  (Na Kameni, Veľké Uherce)
TRIDENT Open Air 2  - 24. 7. 2021 (Na Kameni, Veľké Uherce)
TRIDENT Open air 3  - 21. 8. 2021 (Na Kameni, Veľké Uherce)
TRIDENT Open Air 4  - 11. 9. 2021 (Na Kameni, Veľké Uherce)

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK