DEPHZAC

DJ, producent

HRÁ OD / PLAYS SINCE:

2001

ŠTÝL / STYLE:

Drum&Bass (various)

MESTO / HOMETOWN:

Brno (cz/ Nové Zámky (sk)

D E P H Z A C  (Dephrecords . Dispatch . Fokuz  . Disturbed . Citrus . Fallout . Esprit . Authentic)

DJ a producent, ktorý za viac ako 15 rokov pôsobenia na scéne sa stal neoddeliteľnou súčasťou slovenského drum and bassu. Dlhé roky pôsobil v dávnej bašte polámaných beatov Nové Zámky , kde sa podieľal na organizovaní legendárnej noci Blackrain, či akcií Aquabeatz, Sunrise, Rainbow, Klikfest a manažoval legendárny Club NO.3 či agentúru Bra3v3ku. Spolu s Gorom sa im podarilo priniseť zahrať na Slovensko komplet špičku tedajšej, ale aj aktuálnej scény.  

Jeho tracky sa nesú v klasickom neuro - deep zvuku a poväčšine prešľahané liquidfunkom čo bezpochyby vyhovuje širokému spektru poslucháčov. V produkcii nezaháľa a stále pracuje na nových veciach. Spolupracuje s CZ-SK hip-hop scénou a produkuje tracky pre ľudí ako Vec , Zverina či UK SirMic ... 

Neustále podporuje Slovenskú a Českú produkciu vydavateľstvami Dephrecords & DPH:LTD. 

O Dephzacovom talente a všestrannosti snáď niet pochýb, svedčí o tom aj jeho spolupráca s rôznymi hudobníkmi na jeho downtempovom projekte Electrofunkyz , solo projekte DEPHCUT či hard dnb projekte Bioforms, ktoré dopĺňa Goro. Spojenie týchto dvoch "neuro- funk riders" producentov, ktorí stoja za vznikom Blackrain crew, si vybudovalo na slovenskej scéne v priebehu rokov právoplatný rešpekt.

Debut album TOUCH MY WORLD mu vyšiel v roku 2014 , kde mu hosťovali na spolupráci mená ako Disphonia , Trilo , TREi , Shimon , iBstract ... Momentálne pracuje na dalšom albume a možno rok 2017 bude práve tým , kedy nám ho predstaví. Medzi časom vydáva single a EP'čká a spolupracuje na remixoch .

"It is a yesterday’s album in a world where today kind a sucks, 
which makes it a great album for tomorrow. “Acid”

Za jeho djskú kariéru sa mal možnosť zoznámiť s naozaj obrovským quantom producentov a djov a zahrať si po ich boku v celej Európe. Momentálne pôsobiaci v Brně, kde obohacuje tunajšiu scénu. Spolupracuje s lokálnymi agentúrami a prináša do tohto mesta kopec velkých mien. 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK