BRUSH

MC

HRÁ OD / PLAYS SINCE:

2007

ŠTÝL / STYLE:

Drum&Bass (various)

MESTO / HOMETOWN:

Partizánske (sk)

Marek pochádza z mesta Partizánke. K drum and bassu sa dostal v rokoch 2005-2006 vďaka svojmu bratovi, zlámané beaty ho zaujali natoľko, že začal počúvať rôznych MCs, začal si skúšať frázy a venovať sa hudbe. 

 V roku 2007 sa spoznal s Djmi Paplonom, Katom na legendárnych miestach ako bol RESET Club a za rohom sídliaci SKATEshop, v ktorom to všetko začalo, a kde mu neskôr aj vzniklo meno MC Štetec, od ktorého sa neskôr odvodilo MC Brush. Prvé vystúpenia absolvoval na akciách Mixed up v Reset clube, Trilogic, Bassmission, a v rôznych kluboch na celom Slovensku.  V roku 2009 sa stáva členom III TRIDENT crew. 

V roku 2011 spolu s Katom v rámci propagácie prvého letného festivalu Let It Roll Slovakia na Slovensku ukázal svoje nadanie na mnohých LiR warm up parties po celom Slovensku, a niekedy aj v susedných Čechách. Do roku 2015 sa objavoval na rôznych festivaloch a akciách. 

V roku 2012 na DnB Awards Slovakia dosiahol na druhú priečku v kategórií "Najlepší slovenský DnB MC". 

Marek momentálne žije v UK, kde sa hudbe stále venuje a určite ho budete mať možnosť vidieť na našich akciách. 

YOUTUBE
YOUTUBE

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK