Dram n Bäjjzz

19.5.2018 / LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

DRAM N BÄJJZZ (19.5.2018) je krycí názov pre liptovskú warm-up party k najväčšiemu slovenskému drum and bassovému sviatku Trident festival 2018.

Prijmite pozvanie do priemyselných priestorov na Guothovej ulici v Liptovskom Mikuláši, kde sa môžete zúčastniť výdatnej tancovačky v rýchlom tempe. IIITrident booking tu 19. mája zastúpia Beaty, Ramirez a Conect, doplnia ich miestni Oiltech a Rehyrys. Očakávajte posilnený AMC sound system a videoprojekciu, a možnosť vyhrať, prípadne si zakúpiť vstupenku na Trident Festival 2018 , ktorú môžete dokonca získať aj vďaka súťaži v udalosti.

Párty sa nachádza v priemyselnej časti mesta Liptovský Mikuláš na Guothovej ulici. Akcia sa nachádza na poschodí. Prvými dverami vojdete. Pri druhých treba zazvoniť. Následne absolvovať schodisko. Cestou môžete využiť šatňu. Pred vstupom do haly je potrebné zaplatiť vstupné. V nej sa nefajčí, na tieto účely použite priľahlú miestnosť, vyhradenú pre fajčiarov. Čas tu môžete stráviť hraním stolného futbalu, ping pongu alebo šípok. Zrejme však každému pôjde o to podstatné, osviežiť sa nápojmi a obľúbenou muzikou.

Timetable: 
21:00 REHYRYS 
22:30 CONECT 
00:00 BEATY 
02:00 RAMIREZ 
04:00 OILTECH
06:00 afterparty

Zdroj: BuDiK (Loud Frequency)

 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK