GESI

HRÁ OD: 2010
ŠTÝL: DNB
MESTO: Praha/Bánovce nad Bebravou

FB link:
https://www.facebook.com/GesiTridentsk

BIO:

Talentovaný DJ Geši, vlastným menom Michal Gešnábel, pochádza z malej dedinky v okrese Bánovce nad Bebravou zvanej Pochabany. Drum and bass mu skrížil cestu po prvýkrát ako šestnásťročnému na lyžiarskom zájazde a odvtedy žije týmto hudobným štýlom. Drum and bass ho napĺňa natoľko, že si nevie predstaviť deň bez lámaného beatu, ktorý prináša do jeho života novú energiu. Geši: “Prinieslo mi to veľa do života. Nielen nových ľudí, zážitkov, ale aj mnoho poznaní o hudbe, o ktorej som dovtedy nič nevedel. Snažím sa jej venovať čo možno najviac času. Drum and bass nie je len obyčajná hudba, je to životabudič, ktorý ma nikdy nenechá kľudným a rozkmitá každú jednu bunku v mojom tele.” Asi po troch rokoch počúvania a aktívneho vzdelávania sa v tejto oblasti siahol po hraní. Kúpil si prvé gramofóny, vinylové platne a pustil sa do trénovania, čo mu onedlho prinieslo prvé ovocie. Z hraní na rôznych súkromných akciách a chatách sa ocitol v klube Reset Partizánske, kde mal prvý krát možnosť si zahrať vo veľkom klube. V roku 2011 sa stal víťazom DJ-skej súťaže Signall FM Minibass New Generation, a to odštartovalo jeho kariéru. Vďaka tomuto úspechu sa stal členom |||Trident Crew a v súčasnosti hráva na známych eventoch ako sú Trident, Trilogic, Let it Roll, Solid a mnoho ďalších. Počas svojej zatiaľ krátkej kariéry mal už tú česť supportovať tie najznámejšie mená slovenskej, ale aj zahraničnej drum and bassovej scény a v súčastnosti žije v Prahe.

Medzi jeho obľúbených interpretov patria Ed Rush, Optical, Audio, Black Sun Empire, State of Mind, The Upbeats, Frankee, Mefjus, Dabs, Ulterior Motive, Kasra, S.P.Y, Nymfo a veľa dalších.

YOUTUBE

FB FANPAGE

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK