PAPLON

HRÁ OD / PLAYS SINCE:

2005

ŠTÝL / STYLE:

Liquid, Deep, Jungle, Oldschool

MESTO / HOMETOWN:

Partizánske

YOUTUBE

BIO:

Paplon začal spoznávať gramce v rokoch 2005-2006 v jednom miestnom obchode. Zobral prvú dosku, čo bola najbližšie, pustil si ju a drum’n’bass hneď zaúradoval. Skúšobne hrával asi dva roky popri Djovi Katovi, neskôr sa pripojil aj Mc Brush, s ktorým hrával po sobotách. Neskôr kúpil gramofóny, ktoré používa a baví ho to dodnes.

Začal sa zdokonaľovať v technike a selekcii mixovania a ako hovorieva: ”Čím viac tréningu tým som lepší”. Prvýkrát sa prezentoval v Reset clube na akcii Mixed up, nasledovali hrania na akciách Bassmission, Trilogic/OA, Bass, III Trident, Drumotéka@official Let It Roll warm up, Mini Solid OA i za hranicami v Českej republike.

Je členomIII [TRIDENT crew, jeho selekcia trekov je otvorená, najviac obľubuje liquid funk no rád si zahrá aj rezkejšie odnože dnb.

Obľúbení producenti: Marky, Commix, Matrix, Logistics, Qproject, Ed Rush, Kubix, Optiv, Soulproof, Nu:Tone, Calibre, Lenzman, Seba, Noisia, Fierce

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK