CONECT

HRÁ OD / PLAYS SINCE:

2008

ŠTÝL / STYLE:

Neurofunk, Liquid, Deep, Jungle, Oldschool, Breakbeat

MESTO / HOMETOWN:

Partizánske

SOUNDCLOUD:

Vlastným menom Vladimír Szombati, pôvodom z Partizánskeho. Začal s djskou kariérou ako 17 ročný. Spolu s DJom KETLERom, dlhoročným priateľom hrával v tej dobe dicso, hip hop, rnb a house v okolí rodného mesta. Asi po roku hraní na rôznych zábavách sa mu počas noci dostalo cd s drum´n´bassom a odvtedy sa už tohto štýlu nepustil. Vždy bol nadšený, keď sa na žúrke objavilo zopár priaznivcov drum´n´bassu, aby mohol zahrať pár trackov. Neskôr začal navšťevovať Tridenty a naplno sa oddal tejto žánrovej subkultúre.

Drum´N´Bass mu natoľko učaroval, že v roku 2007 sa osamostatnil, kúpil gramce, mix, dosky a začal trénovať. Ešte v ten istý rok spoznal DJa BYTA, a spýtal sa ho, či by si nemohol zahrať na nejakej miestnej párty. On mu poradil, aby najprv nahral promo set a potom sa uvidí, čo ďalej.

Nahral teda set od ktorého sa postupne odvíjala jeho existencia. Netrvalo to dlho a dostavili sa prvé výsledky. Svoju prvú príležitosť dostal v Bánovciach nad Bebravou na evente BASSMISSION open air v lete 2008. Koncom roku 2009 sa stáva súčasťou BASSMISSION crew a v roku 2011 sa stáva aj členom IIITRIDENT crew.

BIO:

ttps://soundcloud.com/conect

YOUTUBE

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK