NECRO & PRESENTA

HRÁ OD / PLAYS SINCE:

2011

ŠTÝL / STYLE:

Oldschool, Deep, Liquidfunk, Jungle

MESTO / hOMETOWN:

Topoľčany

BIO:

Necro – vlastným menom Martin Ďurnek pochádza z Topoľčian. S drum and bassom sa prvýkrát stretol ako 15 ročný keď mu ho pustil kamarát (Roller) ktorý ho neskôr v tejto hudbe  veľmi ovplyvňoval. Od roku 2007 začal pravidelne navštevovať klubové noci ako Trilogic, Trident či Bass. O dva roky neskôr si jeho kamarát a spolužiak (Cesto) kúpil techniku na ktorej skúšal hrať no vtedy ešte nepremýšľal nad vlastnou dráhou DJ-a. V tých časoch ho bavil hlavne tvrdý drum and bass, no postupne sa jeho pohľad na drum and bass zmenil čo viedlo aj k zmene obľúbených producentov a momentálne ho najviac baví a hráva hlavne deep. V roku 2011 ho tento štýl natoľko pohltil že sa rozhodol kúpiť si svoju vlastnú techniku a tak mohol prezentovať svoj vlastný pohľad  na dnb .Vtedy  sa stretol s Presentom, ktorý mal rovnaké plány a zhodli sa spoločne si kúpiť  playere, mix a veci potrebné k hraniu. Na prvej akcii si zahrali v tom istom roku s Kanalcrew bookingom. V ich setoch dominuje hlavne deep, rýchlejšie deepové veci a oldschool.  Začiatkom roku 2014 dvojicu Necro & Presenta prizval Kato do bookingu Trilogic no momentálne sú už členmi IIITRIDENT crew. Akcie na ktorých ste mohli dvojicu Necro & Presenta počuť sú napríklad  Trident, BASS, Let it roll on tour, Bassmission, Synapse, Trident OA, Basement a iné. Za čas ktorý sa venujú hraniu si stihli zahrať po boku hviezd ako Aphrodite, Audio, Wilkinson, Noisia, Prolix, Maztek, State of Mind a mnoho iných. Dvojici Necro & Presenta nie je cudzia ani promotérska činnosť, spoločne organizujú klubovú noc KANAL ktorá sa pravidelne koná v topoľčianskom BAR-BARe.

Presenta – vlastným menom Viktor Wiedermann pochádza z Topoľčian. K drum and bassu sa dostal prvýkrát v roku 2007. Odvtedy si začal osvojovať základy elektronickej hudby , ktorú počúva a skúma ju doteraz. Počas rokov sa profilovali drum and bassove subžánre, ktorým sa venoval, začínal s neurofunkom, techstepom, potom liquidfunkom, no usadil sa v temnom deep drum and basse. Popri drum and basse sa venuje aj produkcii hip hop beatov (Conspiracy Flat)  pod pseudonymom Vladimir Kontrol s dj-om Clowniem hraniu industrial techna.

VIDEÁ/VIDEOS:

https://soundcloud.com/.../necro-presenta-trident-open...
https://www.youtube.com/watch?v=FTdtPzUhe5w
https://www.youtube.com/watch?v=uXBvYtqupqo
https://www.youtube.com/watch?v=8S5xz857yq0

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok trident.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK